Srdceryvná zpověď přítelkyně Petra Hübela (†24): Tak moc mi chybí, pořád jen pláču

28. 9. 2017
17:40

Petr Hübel bojoval se zákeřnou rakovinou do poslední chvíle. Zkoušel nemocnice i alternativní léčbu v Peru, nic ale nepomohlo a Petr v úterý zemřel. Na jeho blog, který sledovaly desetitisíce jeho fanoušků, přidala poslední zápis jako rozloučení jeho přítelkyně Simona.

Petr trpěl Non-Hodgkinovým lymfomem a tradiční západní medicínou s ním bojoval dlouhé měsíce. Když léčba nezabírala, vypravil se až do Peru hledat šamany a alternativní způsoby léčby. Bohužel nezabralo ani to.

Před několika týdny oslavil Petr navzdory osudu své 24. narozeniny a po celou dobu jeho boje mu byla po boku jeho přítelkyně a životní láska Simona. Ta u něho byla, i když umíral, aby ho držela za ruku během jeho posledních chvil. „Víte, včerejší noc byla hodně kritická, proto ty opiáty. Začal se dusit, pak nemohl ani dýchat, natož mluvit, a i přesto vykřikl: ‚Nechci umřít, já nechci umřít... chci žít!‘ Byla to ta nejhorší noc v mém životě,“ psala Simona ještě z nemocnice.

Petr svůj boj se zákeřnou nemocí v úterý definitivně prohrál a jeho rodině, přítelkyni i přátelům po něm zbyly jen vzpomínky a bolavá rána v srdci. Na jeho cestovatelský blog, kde Petr popisoval zážitky z cesty po Peru, přidala jeho Simona poslední zápis, ten na rozloučenou.

„Ta síla, kterou jsem v sobě brala po celou tu dobu nevím kde, se někam poděla. Jako by odešla a umřela s mým Peťkem. S mým skoro mužem,“ vzpomíná jeho přítelkyně. Nebojí se ani otevřeně mluvit o tom, jak moc jí její Petr chybí. „Tak moc to bolí. Pořád jen pláču, každou chvíli, ve dne i v noci. Pořád čekám na to, až zase ucítím jeho vůni, až uslyším jeho hlas.“

Simona se o svého přítele starala i v těch nejhorších chvílích jeho nemoci, a tak je pro ni jeho odchod velice těžký. „Snažila jsem se pro něj dělat své maximum, párkrát jsem cítila, že už jdu za hranici sama sebe, a nebylo mi dobře, proto jsem měla občas nálady, kdy jsem na něj mohla být hodnější, ale jinak jsem se mu odevzdala a snažila se žít jen pro něj a dělat vše s láskou k němu. A poslední měsíc a půl jsme strávili SPOLU vesměs 24 hodin každý den. Tohle a to, že už je na krásném místě, kde ho nic nebolí a je mu dobře, je mi útěchou v těchto smutných a bolestivých dnech.“

Jak Simona píše, Petr měl milující rodinu, která mu byla vždy oporou a které teď bude moc chybět. Stejně tak jako všem lidem, kteří jeho příběh sledovali na sociálních sítích nebo prostřednictvím jeho blogu a drželi mu palce až do poslední chvíle.

Video Zemřel Petr Hübel (†24): S rakovinou jel bojovat až k šamanům do Peru. - Zdeněk Matyáš
360p

Monikay ( 29. září 2017 10:09 )

Petr měl štěstí ve své partnerce...

janejaneja ( 29. září 2017 08:58 )

ellenic: Tento nick frndaprdna uráží skoro všechny. Ještě nepochopil, že lidé mohou mít různé názory na věc.

Messenger ( 28. září 2017 22:39 )

 Každý v životě si tím párkrát projde. Ztráta rodiče, partnera, nebo domácího mazlíčka. Hyenismus některých nechápu. Nemoc a smrt si nevybírá. Člověk si způsob smrti vybrat může, ale nemůže si vybrat nemoc ani čas,kdy ho zabije.

Messenger ( 28. září 2017 22:30 )

 Dovedu si představit,co přítelkyně prožívá.musí to být pro ni strašné jako pro každého, komu smrt vzala milovanou bytost. Vyjadřuji upřímnou soustrast a přeji jí i rodině hodně sil. A hlavně ať nevidí a nečtou ty nenávistné komentáře tady. Každý v životě

Messenger ( 28. září 2017 22:22 )

 Dovedu si představit,

Zobrazit celou diskusi
1080p 720p 360p
Další videa
Články odjinud