Filmaře z legendárního seriálu Narcos popravili v Mexiku! Pomsta drogových bossů?

Autor: Kateřina Rusá - 
19. září 2017
09:27

V Mexiku byl zastřelen Carlos Muñoz Portal (†37), člen produkčního týmu seriálu Narcos, který dokumentuje příběh narkobarona Pabla Escobara (†44). Nepřál si snad někdo z okolí drogového bosse, aby seriál pokračoval?

Muñoz Portal vybíral zrovna ve městě Temascalapa nejvhodnější místo pro natáčení nové série dokumentu o kolumbijském drogovém kartelu. V okrajové čtvrti, kde jsou podle místních vraždy na denním pořádku, ho někdo chladnokrevně zastřelil!

„Jeho tělo bylo nalezeno v autě na odlehlém místě ve městě Temascalapa s několika střelnými ranami. Okolnosti jeho smrti jsou zatím nejasné, ve vylidněné ulici nebyli žádní svědci,“ sdělil k záhadné vraždě generální tajemník mexického státu Mexico, ve kterém se Temascalapa nachází. Kromě dokumentárního seriálu Narcos se Muñoz Portal podílel i na filmech Resident Evil: Zánik, Rychle a zběsile či na bondovce Spectre.

Kolumbijec Pablo Escobar (†44) svého času ovládal až 80 procent světového trhu s kokainem, díky čemuž měl týden co týden kasírovat neskutečných 420 milionů dolarů (tehdy cca 11,76 miliardy korun). Forbes ho v letech 1987 až 1993 vedl v desítce nejbohatších lidí světa (nejvýš na 7. místě).

Kultovní série Narcos: 27 milionů diváků...

Jde o americko-kolumbijský kriminální seriál točený v produkci Netflix. Sugestivně mapuje vzestup a pád vládce drogového impéria Pabla Escobara (†44). Netflix od prvního září vysílá třetí sérii, přičemž každý z 10 dílů »zhltne« přes 27 milionů diváků. Na ČSFD se pyšní skvělým hodnocením 94 % jako třetí nejlepší seriál historie! Čtvrtá řada se pak plánuje na příští rok s tím, že děj se má soustředit právě do Mexika.

VIDEO: Prohlédněte si trailer k seriálu Narcos.

Video Trailer na seriál Narcos - Netflix

Buďte první, kdo se k tématu vyjádří.

Zobrazit celou diskusi
Další videa
Osoby v pátrání
Články odjinud