Luboš (†22) se ztratil cestou za přítelkyní: Našli ho mrtvého v havarovaném autě

Autor: lm - 
8. dubna 2017
13:12

Tragický konec má pátrání po 22letém muži, který se ztratil ve středu ve večerních hodinách. Luboše našli mrtvého ve vraku havarovaného auta. Patrně spěchal za přítelkyní a nezvládl řízení.

Rodina po 22letém Lubošovi ze slovenské obce Heľpa pátrala od středečního večera. "Rodiče dělají v Německu a bratr v Čechách. Telefonovali s ním ve středu večer, pak už byl nedostupný," popsal serveru Čas.sk nešťastný strýc s tím, že hned tušili, že se něco muselo stát.

Ve čtvrtek večer se jejich nejhorší obavy naplnily. "Jeho bratrovi volala policie, že našli SPZku z jeho auta, aby si pro ni přišel. Sedl do auta, jel pro rodiče a spěchali domů. Po cestě jim zavolali tuto smutnou zprávu. Byl připoután v autě v řece," uvedl strýc s tím, že havarované auto patřilo bratrovi Luboše.

"Mladý řidič zřejmě přejel do protisměru, sjel z cesty dolů svahem na travnatý porost, kde vozidlo po desítkách metrů narazilo do stromu a převrátilo se na střechu. Vozidlo skončilo převrácené v řece Hron," sdělila k případu policejní mluvčí Petra Kováčiková. Podle serveru Čas.sk byl mladík pravděpodobně na cestě za svou přítelkyní do Banské Bystrice.

Video: Při nehodě džípu na Slovensku vyhasly tři mladé životy

Video Při nehodě džípu vyhasly tři mladé životy - TV JOJ

sorgedoktor ( 8. dubna 2017 15:56 )

Ja bychn spis temm maldeym omezil rychlost treba na 80.. Jestli je to doprovodny snimek, to auto je na mraky

tomik007 ( 8. dubna 2017 15:26 )

To je tak - kdyz uprchlik dostane ridiczak

rkczek ( 8. dubna 2017 13:57 )

Říká se SPĚCHEJ POMALU...

Zobrazit celou diskusi
Další videa
Osoby v pátrání
Články odjinud