Pátek 18. června 2021
Svátek slaví Milan, zítra Leoš
Jasno 32°C

Tragická smrt v penzionu: Manželka našla Marka (†40) v kaluži krve

Ilustrační foto
Ilustrační foto  (Autor: Profimedia.cz)
Autor: bop - 
26. února 2017
09:41

V penzionu v obci Bystrička na Slovensku čekal v sobotu ráno na Markovu manželku hrůzný nález. Svého chotě našla pobodaného a pořezaného v kaluži krve! Marek (†40) zraněním podlehl. Co přesně se stalo, není zatím zcela jasné, policie pracuje s verzí zavraždění i sebevraždy.

Marek O. (†40) z Bratislavy byl v bystričském penzionu ubytovaný se svou manželkou a dětmi. Ostatní obyvatelé si ničeho zvláštního nevšimli. Zdánlivou idylu ale docela změnilo sobotní ráno, když manželka našla svého chotě na hranici života a smrti v kaluži jeho vlastní krve.

Na těle měl prý Marek množství bodných a řezných ran. Jednou z pracovních teorií policie je, že chtěl muž spáchat sebevraždu. Navzdory snaze záchranářů nepřežil. „Sanitku mu zavolala manželka, vyšetřuje se to. Lidé v penzionu nic nevědí,“ sdělila Jana Debnárová z penzionu. Lékař, který Markovo tělo prohlížel, nevylučuje ani cizí zavinění a nařídil proto pitvu.

„V souvislosti s případem policie začala trestné stíhání ve věci zabití,“ uvedl policejní mluvčí Radko Moravčík. „Další okolnosti a příčiny smrti muže jsou předmětem probíhajícího vyšetřování,“ dodal. Podle serveru Čas.sk byl Marek O. podnikatelem se stavebními pracemi a bydlel v jedné z okrajových částí Bratislavy.

Buďte první, kdo se k tématu vyjádří.

Zobrazit celou diskusi
Další videa
Osoby v pátrání