Neděle 17. leden 2021
Svátek slaví Drahoslav, zítra Vladislav
Oblačno -5°C

Záhadná smrt milionáře: Vzal si Ukrajinku a srazil ho náklaďák. Vražda, tvrdí rodina

Autor: aba - 
25. ledna 2017
15:36

Anglický podnikatel a milionář Barry Pring (†47) si v roce 2007 vzal za ženu ukrajinskou striptérku Annu Ziuzinu, kterou poznal přes internetovou seznamku. Když v roce 2008 slavili výročí svatby v Kyjevě, srazilo ho nákladní auto a on zemřel. Celou událost ale obklopuje spousta záhad a jeho rodina se nyní snaží dokázat, že smrt byla objednaná vražda.

Pring byl úspěšný podnikatel, který vlastnil několik nemovitostí a poradenskou firmu. Na internetové seznamce, která se specializuje na Rusky a Ukrajinky, poznal Annu, která v té době pracovala v Kyjevě jako striptérka, a začal za ní pravidelně létat a finančně ji podporovat, když s prací v nočním klubu skončila. Po nějaké době si ji vzal, rodině ale řekl, že je to učitelka a nezmínil se ani o seznamce.

Rodině a přátelům to bylo od začátku celé podezřelé. Anna dělala zvláštní narážky a jedna z jejích kamarádek měla na svatbě příteli Barryho říci, že Anna je zlatokopka a že vždycky dostane, co chce. Barry prý ale byl naprosto pod jejím vlivem, ochotný udělat cokoli, co jí viděl na očích. Když slavili první výročí svatby, odjeli do Kyjeva, kde se vydali do dvacet kilometrů vzdálené restaurace na večeři. Při ní vypili dvacet panáků vodky, a když venku čekali na taxi, srazil Barryho náklaďák a ten na místě zemřel.

Celá smrt je ale velice podezřelá. Jak zaznělo u soudu, nákladní auto, které Barryho srazilo, měl kradenou poznávací značku, která byla ukradena z auta zaparkovaného několik metrů od bytu, kde Barry s Annou bydleli. Auto nesvítilo ani nebrzdilo. Podle výpovědi jeho ženy volala na dispečink taxislužby, ale tam jí bylo řečeno, že vůz mohou očekávat až za 40 minut, a proto se Barry rozhodl jít ven a nějaký si stopnout přímo na ulici. Podle výpisů z hovorů ale sice vytočila číslo taxislužby, ale s operátorem se nikdy nespojila, proto nemohla vědět, že dojezdový čas je 40 minut.

Rodina se teď u soudu snaží prokázat, že šlo o vraždu a že Anně šlo o dědictví po manželovi. Soudce na základě nepřímých důkazů uznal, že nešlo o náhodu, ale plánované zabití, avšak nikdo konkrétní nebyl obviněn. Anna se k žádnému líčení nedostavila a od smrti manžela nikde není k nalezení. Nepřišla dokonce ani na jeho pohřeb, který se konal doma v Anglii. Rodina se teď chce zasadit o to, aby byla usvědčena z plánování vraždy a poslána za mříže. 

flesch2z ( 25. ledna 2017 21:43 )

A takový mrchy nám sem chce Babiš tahat, zlatokopky a vrahy.

XLADI ( 25. ledna 2017 19:59 )

Nebyl žádnej lev salonů, ale určitě měl na víc. Ta bejvalá šlápota vypadá dost divně. Nejdřív ho ožere a pak ho nechá sejmout. To že mu pak nešla ani na pohřeb hovoří za vše. Navíc asi bude i tupá jak tágo když se tak chová hned po smrti.

tomik007 ( 25. ledna 2017 16:20 )

Se sovjetskym svazem na vjecne casy !

Zobrazit celou diskusi
Další videa
Články odjinud