Sestra mrtvého ornitologa Petra (†34) promluvila: Petrova známá jen hraje na city!

Autor: bop - 
21. 1. 2017
21:29

Sestra ornitologa Petra (†34), jehož okousanou mrtvolu našli na břehu Devínského jezera na Slovensku, promluvila. Žena, která se starala o psy, kteří Petra pravděpodobně zabili, podle ní nemluví o případu pravdu a pouze se snaží hrát na city...

Petr měl před sebou ještě desítky let života, čekal narození dítěte a nic nenasvědčovalo tomu, že by se se svým potomkem neměl nikdy setkat. Pak ale přišel osudný den u Devínského jezera, kam ornitolog pravidelně chodil pozorovat ptactvo. Zbyla po něm jen okousaná mrtvola a nejasné informace o tom, co se mu vlastně stalo.

Podle všeho za jeho smrt mohou agresivní psi podnikatele Romana (45). Žena, která se o ně starala, se vyjádřila pro slovenský Nový Čas. „Před dvěma týdny jsme se setkali v blízkosti místa, kde našli jeho mrtvé tělo. Byl tu nový, ptal se, kde hnízdí čápi. Všechno si fotil. Byl to dobrý člověk a milovník přírody,“ tvrdila tehdy. 

Petrova sestra Zuzana jí ale nevěří ani slovo a zdá se, že má proč. "Nebyl tam nový, Petr už 10 let chodil na Devínské jezero pozorovat ptáky. Proč by se jí ptal na čápy? Odkdy si čápi staví hnízda v zimě?" myslí si Zuzana.

"Je to jen lež, aby zahráli na city lidí, aby tím omluvili vinu majitele psů, který je zodpovědný za Petrovu smrt," pokračuje Zuzana. Kdyby se díky analýze srsti potvrdila vina Romanových psů, mohl by muž dostat až tři roky natvrdo.

Doporučujeme
Zobrazit celou diskusi
1080p 720p 360p
Další videa
Články odjinud