Pondělí 6. prosince 2021
Svátek slaví Mikuláš, zítra Ambrož / Benjamín
Zataženo, déšť se sněhem 2°C

Tři lidé uhořeli při děsivé autonehodě na Moravskobudějovicku

Při autonehodě na Moravskobudějovicku uhořeli tři lidé.
Při autonehodě na Moravskobudějovicku uhořeli tři lidé.  (Autor: Čtenář Blesku)
Autor: čad, shp - 
16. listopadu 2016
07:46

V děsivou tragédii se ve středu ráno změnila cesta do práce pro posádku osobního automobilu u obce Zvěrkovice na Moravskobudějovicku ve směru na Znojmo. Uhořeli při ní tři lidé.

Přesně v šest hodin jsme dostali nahlášený střet nákladního vozidla s osobním automobilem, který začal hořet,“ uvedla mluvčí hasičů Petra Musilová. V osobním vozidle v tu chvíli cestovali tři lidé.

Na místě zasahovala profesionální jednotka z Moravských Budějovic a jednotka dobrovolných hasičů z Blížkovic. Přes veškeré úsilí záchranářů se z hořícího vozidla posádku nepodařilo vyprostit,“ dodala mluvčí hasičů. Mezinárodní silnice I/38 byla od Moravských Budějovic na Znojmo policisty zcela uzavřena.

Policisté provádějí na místě odklon dopravy ve směru na Jihlavu na obec Vesce přes Častohostice a Blížkovice, pak zpět na hlavní silnici. V opačném směru pak vede objízdná trasa z Geršlového Mýta přes Hostim a Zvěrkovice,“ informovala Blesk mluvčí policie Dana Čírtková.

moiaza ( 16. listopadu 2016 10:34 )

 To není o silnicích,o šířce vozovky, nebo o "kolosech". To je o mozkách, které bohužel, také vlastní ŘP. Lidé si neváží svých životů. Bohužel, doplácejí na to mnohdy i ti nevinní, co mozek mají. Volantem jsem se živil 42 let. Neměl jsem žádnou nehodu z vlastní viny a najezdil jsem téměř dva miliony km. Je to o hlavě a samozřejmě o štěstí.

steelheart ( 16. listopadu 2016 10:09 )

 takový kolos na takovýhle silnici?? co tam leze vždyť je to jen dvouproudovka, tyhle tam vůbec nepouštět

Zobrazit celou diskusi
Další videa
Osoby v pátrání