Chlípná učitelka sbalila studenta (17): Po sexu si s ním fotila nahá selfíčka!

Autor: lm - 
8. 11. 2016
06:30

Chlípná učitelka (35) sbalila o polovinu mladšího studenta (17) a užívala si s ním pořádně žhavé chvilky. U soudu se pak vymlouvala, že trpěla depresemi a moc pila. A prošlo jí to! Vyvázla jen s podmínkou...

Katie Marcus (35) z městečka Douglas v americkém Wyomingu sbalila sedmnáctiletého studenta na basketballu. Přišla k němu, řekla, že „dobře vypadá a perfektně hraje“ a vyměnila si s ním kontakt. Slovo dalo slovo a student skončil u učitelky doma.

Žena mladistvého chlapce opojila zhruba šesti skleničkami vína a pak se na něj vrhla. Od líbání se velmi rychle přesunuli do ložnice a tam si spolu několikrát užili. Nahý páreček si spolu dokonce fotil selfíčka, která pak chlapec obratem posílal svým kamarádům.

U soudu se učitelka rozplakala a rodině chlapce se omlouvala. „Vím, že to nebylo správné a chovala jsem se špatně. Už jsem se ale změnila,“ uvedla s tím, že v dané době trpěla depresemi a utápěla se v alkoholu. Soudce o chlípné učitelce prohlásil, že je „narcistická a sobecká“, nakonec ji ale nechal odejít »jen« s čtyřletou podmínkou.

Doporučujeme
djaba ( 9. listopadu 2016 07:53 )

 Opravdu nechutný a nehygienický čin .Fuj.

PALERMITANO ( 8. listopadu 2016 19:22 )

proc Chlipna? docela pekna baba ta ucitelnica

ejvm1712 ( 8. listopadu 2016 13:52 )

17 letej kluk už má snad dost rozumu,aby věděl co je to sex. C i k á n ve věku 17 let má už dvě tři děti a m r d á jak divej. Spíš je udal někdo,kdo klukovi záviděl a musí si ho sám honit na h a j z l u.

.krakonos5oo. ( 8. listopadu 2016 08:48 )

Pokud učitel má sex se školačkou, tak jsou na to jiná měřítka.

yourhero ( 8. listopadu 2016 08:30 )

Toto je sen kazdeho studenta vy Puritani!!!! Neni nad poradnou kurbu a trocha telocviku o velke prestavce!!!! Podle mne by to melo byt povinne a kazda trida by mela byt jednu tricitku k dispozici!! Ale obavam se, pokud si vzpominam na moje ucitelky, tak by se mi nepostavil ani v opilosti, tak hnusne byly

Zobrazit celou diskusi
1080p 720p 360p
Další videa
Články odjinud