Chlípná sexy učitelka otěhotněla s 13letým žákem: Rodiče se těší na vnoučátko

Autor: lm - 
1. června 2016
20:55

Chlípná učitelka z USA otěhotněla s teprve 13letým žákem! Alexandria Vera (24) se s chlapcem seznámila prostřednictvím sociálních sítí a rodiče chlapce prý o jejich románku věděli. A z vnoučátka jsou prý nadšení!

Alexandria Vera učila angličtinu na vyšším stupni základky v texaském Houstonu. Učitelka se s chlapcem blíže seznámila loni v září poté, co mu přes Instagram poslala své telefonní číslo. Původně s ním chtěla vyřešit neomluvenou absenci, ale brzy spolu skončili v posteli a od té doby spolu měli sex skoro každý den.

Pár svou lásku prý nijak neskrýval a o aférce věděli nejen spolužáci chlapce, ale i jeho rodiče. Rodičům vztah ale nijak nevadí, a když Alexandria otěhotněla, prohlásili dokonce, že už se „moc těší na děťátko“.

Aférka se provalila v dubnu, po čemž škola učitelku ihned suspendovala. Alexandria nyní čelí obvinění z pohlavního zneužívání dítěte. Učitelka ale stihla utéct předtím, než ji policisté přišli zatknout.

Sledujte pořady Blesk Zpráv

Epicentrum S prezidentem v Lánech Ptám se, pane premiére

Redakce Blesk Zpráv pro vás každý týden od pondělí do čtvrtka připravuje pořad Epicentrum s rozhovory na aktuální témata. Kromě toho vám pravidelně přinášíme názory prezidenta Miloše Zeman v pořadu S prezidentem v Lánech a zpovídáme i premiéra Andreje Babiše.

.krakonos5oo. ( 9. srpna 2016 10:53 )

To jen my jsme museli mít soudružky učitelky - hnusné, tlusté čarodějnice, ze kterých bylo cítit, jak se jim zapařily frndy.

pekaaaros ( 2. července 2016 13:32 )

budu těžce upřímnej. Tihle dva splnili požadavek přírody. Dva mladí lidé se potkali a mají spolu zdravé dítě. Co víc si přát? Společenský bláboly, jak by to mělo být správně, nechte zamindrákovaným 120 kilovým feministkám ze sociálky.

ejvm1712 ( 2. června 2016 12:41 )

Nikde není psáno,že s ní bude za deset patnáct let.

balika ( 2. června 2016 07:41 )

Možná momentálně to tak vypadá, ale až dospěje bude chtít chodit za děvčaty a doma bude mít starou brécu s děckem, budou probémy.

ejvm1712 ( 2. června 2016 07:18 )

Klukovi jen lze závidět

Zobrazit celou diskusi
Další videa
Články odjinud