Chlípná učitelka Dana zneužila 12letého žáka: Jeho matka bojovala za svobodu kantorky

Autor: shp - 
12. května 2016
16:35

Svedla teprve dvanáctiletého žáka, kterého učila, ale base se vyhne! Slovenská učitelka Dana Kováčová (34) vyfasovala nakonec pouze tříletou podmínku. Soud vzal v potaz to, že se stará o dvě nemocné děti. Nejvíce šokující však je, kdo se již jednou odsouzené kantorky zastal.

Je vinná, ale zůstane na svobodě. Krajský soud v Prešově definitivně rozhodl v kauze sexuálního zneužívání žáka jeho kantorkou. Učitelku slovenštiny odsoudil za sex se žákem sedmé třídy. Skandál se provalil v roce 2013, kdy bylo chlapci teprve 12 let.

Původní rozsudek soudu v Humenném zněl čtyři roky nepodmíněně. Ten však krajský soud snížil kvůli tomu, že se Kováčová stará o své dvě nemocné děti ve věku dva roky o osm let, které má s manželem. U mladšího se přitom spekulovalo, zda není právě žáka.

Žádáme mimořádné snížení trestu. Nesnažili jsme se chování obžalované hájit,“ řekl advokát odsouzené Ján Vrba. „Nepodmíněným trestem by nastala situace, v níž by měla rodina obrovské problémy s dětmi. Navrhujeme, aby zákaz činnosti učit byl v maximální možné úrovni, která zajistí, že k neomluvitelnému chování již nedojde,“ dodal.

Čemu je ale těžké uvěřit, je fakt, že se učitelky zastávala sama matka zneužívaného žáka. „Žádala, aby soud přihlédl k tomu, že je taky matkou. Ví, že by tím byly nejvíc potrestané děti,“ přečetl soudce. Učitelka vyfasovala kromě podmínky povinný výchovný program.

ellenic ( 12. května 2016 20:06 )

Paní učitelka vypadá, že je v pohodě . Hanbou bych se propadla za takové selhání . Vlastně já bych se nepropadla, protože vím naprosto jistě, že bych nikdy nic takového neudělala. Na co má i paní učitelka hlavu aby věděla, že se nic takového nedělá .

zanyn ( 12. května 2016 19:44 )

Inu rovnoprávnost. Ale jen tam kde se hodí. Bejt to učitel a holka, tak aktivní feminky by už řezaly, mlátily a zavíraly o sto šest. A copak by řezaly téhle ženě? Inu, v tomhle směru zlatá totalita. Tam bylo vše rovno (pochopitelně s vyjímkou nejvyšších soudruhů, jinak jo)...

deltae ( 12. května 2016 19:25 )

Vytiahli katastrofalne fotky, alebo ich upravili na fotosope.

jentakjen ( 12. května 2016 18:00 )

Na takovou hrůzu by snad nevlezl ani ten retarda hofík.

bre-burda ( 12. května 2016 17:58 )

To je pořád řečí o sexuální výchově a pak, když to nějaká úča zrealizuje, tak se všeci pohoršují. Co tomu říkají spolužačky?

Zobrazit celou diskusi
Další videa
Články odjinud