Sexy učitelka svedla studenta (16): Zrušila kvůli němu i svatbu!

Chlípná učitelka Alaina Danielle Ferguson svedla 16letého žáka.
Autor: lm - 
5. prosince 2016
21:26

Třiadvacetiletá chlípná učitelka svedla svého 16letého studenta a udržovala s ním několikaměsíční románek. Kvůli mladíkovi dokonce odvolala svatbu a dala svému partnerovi košem.

Mladá učitelka algebry z Texasu si pořádně zavařila. Jeden z jejích šestnáctiletých studentů jí na písemku napsal svou přezdívku v aplikaci Snapchat, která slouží ke sdílení fotek. Alaina Danielle Ferguson (23) neodolala a chlapce si přidala. Slovo dalo slovo a pár si to rozdal na lavičce v parku.

Tím jejich aférka ale zdaleka neskončila. Učitelka se svým žákem udržovala poměr až do listopadu. Mimo to mu posílala své nahé fotky a sháněla pro něj alkohol. Navíc si ho vodila domů, když její snoubenec zrovna odjel. Kvůli aférce s mladíkem dokonce zrušila plánovanou svatbu, ke snoubenci totiž „nic necítila“.

Alaina nakonec v říjnu dala výpověď, s mladíkem se ale vídala dál. Na jejich aférku se přišlo, když se student pochlubil kamarádům a někdo z nich to prásknul. Učitelka pak skončila v poutech. Po uhrazení kauce v výši 2,5 milionu korun čeká na soud doma. Musí nosit speciální elektronický náramek a nesmí na internet.

jarosovama...@... ( 6. prosince 2016 08:19 )

 Bez komentare

byvalyvoliccssd4 ( 6. prosince 2016 00:21 )

A když si učitel takto vychutná školačku, tak je kolem toho jiný poprask.

mirco ( 6. prosince 2016 00:02 )

Co k tomu dodat? Pouze jedine....Stastny to chlapec.....

steelheart ( 5. prosince 2016 23:17 )

23 a 16 není zas takovej rozdíl! on dobře věděl co a jak, žádný děťátko už nebyl, tak co z toho dělají chlípnost - a co když si 60letej dědek bere 18ku? normálka?

konecnik ( 5. prosince 2016 22:44 )

 Pekna protahnout a vyprstovat konecnik

Zobrazit celou diskusi
Další videa
Osoby v pátrání
Články odjinud