Pohřešovanou holčičku (†10) našli mrtvou: Zabil ji její strýc?

Autor: rc - 
6. listopadu 2016
18:29

Tragicky skončilo pátrání po desetileté dívence, která zmizela v úterý večer, když byla na mši se svou rodinou. Policisté v sobotu dostali anonymní oznámení, které je zavedlo k dívčině tělu.

Kayla Gomez-Orozco, desetiletá dívenka pocházející z Texasu, se v úterý večer se svou rodinou účastnila mše ve městě Bullard, když beze stopy zmizela. Policie okamžitě zahájila pátrání s tím, že dívku unesl cizinec a Kayla je ve smrtelném nebezpečí. Dokonce byla založena stránka »Pomozte najít Kaylu Gomez«. Strážci zákona hledali dívku čtyři dny s nadějí, že se ji podaří najít v pořádku. V sobotu však vyšetřovatelé dostali anonymní tip, který je zavedl ke Kaylině tělu.

Přestože policisté v souvislosti s případem nikoho nezatkli a šerif James Campbell popsal rodinu jako bezproblémovou, v sobotu si k výslechu předvolali dívčina strýce, a to v souvislosti s Kyliným zmizením. „Rodina se zdá být velice dobrá, těžce pracující, zbožná. Rodina bez jakýchkoliv problémů,“ řekl šerif podle DailyMailu.

Vyšetřovatelé se nemají čeho chytit. Chvíli poté, co policie zahájila pátrání po černovlasé roztomilé holčičce, šerif uvedl, že nemá tušení, proč byla dívka unesena.

Bullard je malé městečko v Texasu a leží v okresech Smith a Cherokee. Starosta města Jay Abercrombie řekl, že je to pro tak malé město obrovský šok.

dumik ( 6. listopadu 2016 18:45 )

 je top fakt smutné, ale je nutné nám sem přetiskovat USA černou kroniku? v Evropě se neděje nic? a v ČR taky ne?

Zobrazit celou diskusi
Video se připravuje ...
Další videa
Osoby v pátrání