Zabil a snědl policistu: Kanibal v Londýně jednal ve jménu Satana

Autor: Martin Valeš - 
23. 10. 2016
17:01

Soud rozplétá děsivý případ zabití policisty. Gordon Semple (†59) odpověděl na inzerát na gay seznamce. Ale touha po divokém sexu ho stála život. Narazil totiž na šíleného kanibala.

Když policisté přijeli na oznámení o podivném zápachu, čekala je nechutná podívaná. Na chodbě lahve chemikálií; ve vaně plné modrozelené tekutiny plavaly kuličky barvy masa, kolem ležely odpadkové pytle plné lidských ostatků.

Obyvatel londýnského bytu, Ital Stefano Brizzi (50), ani nezapíral: „Zabil jsem ho minulý týden. Navedl mě Satan. Jsem z katolické rodiny, a když jsem zjistil, že jsem gay, bylo jasné, že to je od Satana.“ Rovnou také policistům vypověděl, že fetuje pervitin a je HIV pozitivní.

U soudu však svou výpověď změnil. Odmítá, že by policistu zabil, jen se prý snažil zlikvidovat tělo. Pak se ale sesypal a už nevysvětlil, proč jsou části těla oběti také v hrncích a jedna kost evidentně okousaná.

Ve stejnou dobu řeší kanibalismus i v sibiřském Novokuzněcku. Dva mladíci na party zneužili opilou třicetiletou ženu, a když přišla k sobě a vyhrožovala policií, podřízli jí hrdlo.

Pijatyka stále pokračovala, napřed se ostatním chlubili svou obětí, pak ji začali jíst a nabízet ostatním. Až po dvou letech je udal jeden z účastníků. Oba pachatelé se přiznali a dostali mírných dvanáct let vězení.

tomik007 ( 23. října 2016 19:41 )

 A ted do toho jesce ta DADA s TONDOU - a je vymalovano

Zobrazit celou diskusi
Další videa
Články odjinud