Policista Marek ubodal snoubenku den před svatbou! Chtěla ho opustit kvůli nevěře

Autor: haj - 
3. října 2016
09:15

Měli slavit svatbu, místo toho ale nevěstě Alexandře (†27) rodina musí vystrojit pohřeb. Snoubenec Marek (27) ji pouhý den před obřadem brutálně zavraždil a snažil se po sobě zamést stopy. Co bylo příčinou jeho běsnění?

Kruté vraždě nastávající nevěsty ze Spišské Nové Vsi na Slovensku předcházela údajně divoká hádka s partnerem při balení svatebních koláčků. Jenže místo dobrot řešil pár, který spolu byl zhruba 10 let, daleko ožehavější téma. Ženichovu nevěru. Mladý policista už to podle webu Pluska.sk nevydržel a svěřil se Saše s tím, že ji podvedl.

Dívka ho velmi milovala, což dokládají ostatně i její příspěvky ze sociálních sítích, v nichž popisovala pocity ve svatebních šatech a pěla ódy na budoucího manžela: „Toto je člověk, kterého si vážím nejvíc na světě, člověk, který mě naučil milovat a být milován, člověk, který při mně vždy stál a stojí, člověk, který mi je obrovskou oporou a bez kterého si už nedokážu představit ani jeden den. Jen tobě patří jedno velké děkuji.“ Jenže když zjistila, že jí byl Marek nevěrný, nedokázala to jen tak překousnout.

Dokonce mu prý měla vyhrožovat, že zruší svatbu a druhý den si ho rozhodně nevezme. Představa, že by o Alexandru přišel, ho rozžhavila doběla. Chňapl po kuchyňském noži a své snoubence zasadil tři bodné rány do zad. Jenže tím zdaleka neskončil. Zabalil její tělo a odvezl ho do Levočských hor, kde mrtvolu ještě zapálil a posléze zakopal pod úpatím Mariánské hory.

Poté pospíchal na policii, aby nahlásil Sašu coby nezvěstnou. Možná by mu i plán na zahlazení všech stop vyšel, kdyby si ovšem kriminalisté nevšimli jeho kulhání. Zdálo se jim dost podezřelé, a tak muže prověřili. Z hrůzného činu ho usvědčila nahrávka z bezpečnostní kamery ze vchodu domu, kde spolu dvojice bydlela. Tenhle detail Markovi zřejmě unikl. Teď mu hrozí až 20 let za mřížemi.

Video Policista Marek brutálně zavraždil svou snoubenku. - TV JOJ

ninga ( 4. října 2016 18:49 )

Vsadím se, že většina lidí byla přesvědčena o tom, že se k nevěře přiznala ona. A že jí to všechno vlastně patří. Protože tak vyznívají vaše příspěvky.

buffalo ( 4. října 2016 11:21 )

https://www.facebook.com/ZenyPrestanteVybiratNasilnikyPrimitivyLhare***re/

1nostradamus1 ( 4. října 2016 10:38 )

smutné, hm... žiaľ, asi to bude tak, že chalani zo zásahových jednotiek užívajú anaboliká, kvôli fyzičke a aj z dôvodu " čohosi"...lezie im to na mozog a na srdce, pečeň, ... výsledok predávkovania anabolikami je prudký, nekontrolovaný amok, skrátka vymetenec, a zničené telesné orgány..žiaľ trend u zásahoviek, sbs, telesných strážcov ale aj tzv. mafiánov...výsledok sa dostavil...

Andrej_Babis ( 4. října 2016 10:27 )

Vážení přátelé, rád bych vám moc poděkoval za aktivní účast v našem projektu Chceme lepší Česko. Projekt vás zaujal víc, než jsem doufal. Je vás přes 24 tisíc, kteří jste se stali jeho součástí. Sdíleli jste s námi přes 430 tisíc odpovědí a 5,5 tisíce vašich vlastních návrhů a názorů. Díky vám máme ještě lepší a autentičtější představu o tom, co potřebuje naše země, váš kraj, město či vesnice. I díky vám se nám podařilo připravit krajské programy, které povedou ke kvalitnějšímu životu ve všech koutech naší země. Za dobu, co jsme ve vládě, se ukázalo, že řídit finance jako firmu funguje. Posíláme krajům nejvíc peněz v historii. Teď je důležité, aby je současní hejtmani neprošustrovali. Tyto peníze musejí jít především na lepší dopravní dostupnost, kvalitnější zdravotnictví a sociální služby. Budu moc rád, když v krajských volbách tento víkend 7. a 8. října podpoříte naše kandidáty. Jsou to profesionálové, kteří jsou úspěšní v reálném životě, a ne žádní papaláši. Zároveň vás chci ubezpečit, že v projektu Chceme lepší Česko s vámi i nadále počítáme a brzy se na vás obrátíme s dalšími tématy. Díky moc za vaši podporu. Andrej Babiš

zednik ( 4. října 2016 10:08 )

PO 10letém vztahu večer před svatbou se přizná k nevěře, nebo se o ní min. bavili.To není úplně normální. Předpokládám že u toho i popíjeli. Na pohřeb bylo napečeno.

Zobrazit celou diskusi
Další videa
Osoby v pátrání
Články odjinud