Pohřešovaného Daniela našli oběšeného: Před smrtí ho zbili kvůli dívce

Pohřešovaného Daniela našli mrtvého.  (Autor: Policie ČR)
Autor: ljš - 
3. října 2016
16:10

Dohnala ho k sebevraždě nešťastná láska, nebo je všechno jinak? Dvaadvacetiletý Daniel B. z Kunratic u Cvikova, kterého našli po dvoutýdenním pátrání oběšeného, se před smrtí popral. A nešlo o žádný opilecký konflikt kvůli rozlitému pivu, ale o dívku.

Daniel zmizel v neděli 18. září. V noci vyskočil oknem ze zamčeného pokoje v prvním patře. Nenechal žádný vzkaz a nikomu se neozval. Jeho oběšené tělo našli až o dva týdny později, v lese asi kilometr od domu.

Než Daniel z domova odešel, poslal své kamarádce mobilem fotku svého zbitého obličeje. Tu pak policie zveřejnila, aby ukázala jeho aktuální podobu. Rány mladík schytal den před svým zmizením během potyčky s jiným místním mladíkem.

„V sobotu se popral kvůli holce. Pral se poprvé, dokonce kvůli tomu i brečel, ten druhý kluk skončil v nemocnici s šitím hlavy. Měli ho pustit ten den, co se brácha ztratil, ale tvrdí nám, že s tím zmizením nemá nic společného,“ řekl Českolipskému deníku během pátrání Danielův bratr Tomáš.

Nabízí se tedy, že se mladík rozhodl pro sebevraždu z nešťastné lásky. Jeho blízkým je však divné, že byl nalezen v místě, které bylo již dříve prohledáváno, a také to, že nenechal žádný dopis na rozloučenou. Policie ale s jeho úmrtím nikoho dalšího nespojuje. „Prvotním šetřením na místě nálezu zemřelého nebylo zjištěno, že by na jeho smrti měla případně účast druhá osoba. K určení příčiny jeho smrti byla nařízena soudní pitva,“ uvedla policejní mluvčí Dagmar Sochorová.

Buďte první, kdo se k tématu vyjádří.

Zobrazit celou diskusi
Další videa
Osoby v pátrání
Články odjinud