Policista Marek ubodal, zapálil a zakopal snoubenku: Den před svatbou

Autor: lm - 
3. října 2016
12:43

Brutální vražda, která nemá obdoby! Policista Marek (27) den před svatbou ubodal svoji přítelkyni (†27), zapálil ji a pak zakopal její tělo v lesích. Se snoubenkou se pohádali v pátek při balení svatebních koláčků.

Policista Marek a Alexandra ze slovenské Spišské Nové Vsi spolu byli zhruba 10 let. Svou lásku měli zpečetit v sobotu. Čerstvě vystudovaná právnička se na svatbu moc těšila. „Vidět na sobě poprvé šaty, dát na první dojem a hned se do nich zamilovat, najednou se cítit jako princezna, jednoduše pocit k nezaplacení a už teď se na to všechno těším,“ napsala Alexandra na Facebook a i její další příspěvky se nesly v podobném duchu.

„Toto je člověk, kterého si vážím nejvíc na světě, člověk, který mě naučil milovat a být milován, člověk, který při mně vždy stál a stojí, člověk, který mi je obrovskou oporou a bez kterého si už nedokážu představit ani jeden den. Jen tobě patří jedno velké děkuji,“ napsala v jiném příspěvku.

V pátek, tedy den před svatbou se pár pohádal při balení svatebních koláčků. Marek následně své snoubence zasadil tři bodné rány do zad. Následně ji chladnokrevně zabalil do koberce a odvezl do 15 kilometrů vzdálených Levočských vrchů. Tady ji zapálil a ohořelé torzo zakopal pár metrů od polní cesty. Marek následně na policii nahlásil její zmizení.

Video Policista Marek brutálně zavraždil svou snoubenku - TV JOJ

Vyšetřovatelům se to ale nezdálo a prohlédli záznamy z kamer, na kterých viděli muže, který nese tělo. Od té doby je Marek v policejní cele. „Bylo zahájeno trestní stíhání pro vraždu, probíhají procesní úkony,“ řekl televizi JOJ mluvčí ministerstva vnitra Ivan Netík. Vrahovi za to hrozí 15 až 20 let za mřížemi.

Podle informací serveru Čas.sk Marek sloužil u sboru přibližně pět let. Při nedávných psychotestech ho jeho nadřízený hodnotil kladně. V práci u něj nikdy nezaznamenali sklony ke agresi. Podle bývalého kolegy šlo o tichého a bezproblémového člověka.

tomik007 ( 4. října 2016 10:14 )

Ano a tohle Tedka v podstate ovlada Cezko

senzadrak ( 3. října 2016 22:23 )

Nejsme na tom rovnako. Vy jste k tomu ještě fašisti

dietr ( 3. října 2016 20:14 )

spišská borovička dělá divy

ladik2015 ( 3. října 2016 19:40 )

Tak doufám že v tom primitivově už nežiješ. Nepotkal jsem slováka netvrdil že to tu stojí za hovno, ale je jich tu stále dost.

valduk ( 3. října 2016 19:29 )

To je jako v tý písničce od Pavla Nováka: "Skurvená, skurvená, skurvenáááááá - skurvenáááá krávo postůj chvílku dýýýl - já chvíli házel granáty a štěkal samopal, pak jsem jí na zahradě zakopal ...".

Zobrazit celou diskusi
Další videa
Osoby v pátrání
Články odjinud