Lenka (†33) vyskočila z 9. patra se synem (2) v náručí: Radovan jako zázrakem přežil!

Ilustrační foto
Autor: lm - 
11. 9. 2016
14:34

Obrovské drama se odehrálo v sobotu vpodvečer na sídlišti v oravské Trstené. Třiatřicetiletá Lenka tu vyskočila z 9. podlaží obytného domu s dvouletým synkem v náručí. Chlapec jako zázrakem přežil!

Třiatřicetiletá Lenka ze slovenského města Trstená se rozhodla spáchat sebevraždu a chtěla s sebou vzít i svého syna! Dvouletý Radovan naštěstí pád z 9. podlaží paneláku jako zázrakem přežil.

„Je to hrozné. Nemůžeme se z toho vzpamatovat. Lidé říkají, že děťátko mělo štěstí a při pádu se zachytilo o nějakou stříšku,“ řekla jedna z místních obyvatelek serveru Čas.sk, který o případu informoval.

Žena utrpěla při pádu zranění neslučitelná se životem, přivolaný lékař mohl už jen konstatovat smrt. Chlapečkovi vyrazili na pomoc letečtí záchranáři. „Žilinská posádka převzala na fotbalovém hřišti v Trstené dítě (2), které při pádu utrpělo poranění žeber, hlavy a krční páteře. Vrtulník směřoval do Univerzitní nemocnice v Martinu,“ řekla slovenskému serveru mluvčí leteckých záchranářů Zuzana Hopjaková. Případem se zabývá policie.

rentierskej ( 12. září 2016 11:59 )

s tím si dovolím absolutně nesouhlasit. nebudu rozepisovat, že by POTÉ monika asi "nedokázala" UKLIDIT = UHLADIT stopy po ("sebevraždě"). a že je kramný vrahem manželky i dcery, o tom jsem nikdy nepochyboval. (ale především: tento článek neřeší kramné).

starypes ( 11. září 2016 19:25 )

A z kterého patra jsi spadla na hlavu ty, megero ?

bum-bec-bum ( 11. září 2016 16:45 )

Ženy berou děti sebou, tak jako Monika Kramná vzala sebou Klárku.

deep_ass_flsting ( 11. září 2016 16:13 )

Stačilo by, nechat jim tam po ***ní padák.

balika ( 11. září 2016 16:10 )

Vypadá to, že matka už nevěděla kudy kam. Smutná doba.

Zobrazit celou diskusi
Další videa
Články odjinud