Sobota 20. dubna 2024
Svátek slaví Marcela, zítra Alexandra
Zataženo, déšť se sněhem 7°C

Anetina matka řešila případ s šéfem mordparty: Mareš přiznal chyby ve vyšetřování!

Autor: dce - 
21. září 2016
20:36

Ani tragická smrt její dcery Anně R. nezlomila ducha – je připravená se dál bít za pravdu. Policie totiž i nadále tvrdí, že se Aneta ubodala. Její matka si dokonce domluvila schůzku se šéfem mordparty Josefem Marešem, který přiznal chyby ve vyšetřování. Anna R. ale od něj neodcházela nikterak spokojená.

Dva roky vyšetřovali policisté případ podezřelé smrti Anety R. Případ byl dokonce uzavřen a znovu otevřen. Přesto policisté i podruhé došli ke stejnému závěru – mladá dívka se ubodala ve stavu toxické psychózy.

Její matka Anna ve středu navštívila šéfa pražského oddělení vražd Josefa Mareše, aby jí vysvětlil nesrovnalosti v případu. Podle FTV Prima se ale ani po hodině a půl nic nového nedozvěděla.

„Jsou tam věci, které jsou špatně od začátku, a teď už s tím nejde nic dělat. To sám pan Mareš přiznává. Oni došetřili to, co neudělali ti původní policisté, ta časová prodleva je tam ohromná. Nikdo s tím nechce mít nic společného,“ prozradila Anna R.

„Dle jejich závěrů, které jsou totálně nepodložené a které jsme si teď hodinu půl vysvětlovali, trvají na tom, co uzavřeli, ale nemají o tom jediný důkaz. Nedokázal mi to objasnit, vysvětlit; když se zeptám od začátku na ty detaily, tak mi řekl, že se k tomu nebude vyjadřovat. Že to nebude řešit,“ prohlásila zdrcená matka.

„Pan Mareš přiznal pochybení, bavili jsme se o konkrétních věcech – jestli mu připadá normální, že policista nedá stopy do laboratoří, že mi nevydají věci, že mě nepouštějí do spisu, a on říká: ‚Ano, to je špatně, k tomu nemělo dojít‘,“ dodala.

Anetina matka už podala stížnost ke státnímu zastupitelství a zvažuje i několik trestních oznámení.

derek ( 22. září 2016 15:41 )

Jenom drobnost o čemž Policie asi neví. Ale toxická psychoza se projevuje paranoidním chováním a rozhodně ne sebevražedným. Byla to vražda ubodal ji.

6010 ( 22. září 2016 10:02 )

Policie přizná plno chyb při vyšetřování a nehodlá s tím již nic dělat? To snad není možné. Tady se něco tají a hodně to smrdí.Ten Ahmad je mi velice podezřelý.Proč ho neukáží? Každého druhého by ukázali, ale tady je pořád bez hlavy.A ta kamarádka, ta se bojí vypovídat, protože by jí zlikvidoval,ten černej hajzl.Já si sebe nedovedu představit, že bych se 3x bodla do srdce a ještě do plic, to se nedá.A kde to její srdce vůbec je?Proč ho zašantročili?Asi měli důvod.

pepen ( 22. září 2016 08:41 )

Policie udělala velkou chybu-je tam něco špinavéhu!!!!Mladá dívka se nemůže několikrát sama bodnout!!!Jsme v Česku-tady je možné vše!!!Spravedlnost vymizela!!!!

pajato73 ( 22. září 2016 07:45 )

pinky90 ( 21. září 2016 22:52 )

Možná matka udělala nějakou chybu ve výchově to ale neznamená že se nato má Policie ČR vykašlat!

Zobrazit celou diskusi
Video se připravuje ...
Další videa
Osoby v pátrání