Pátek 25. září 2020
Svátek slaví Zlata, zítra Andrea
Zataženo, déšť 16°C

Mária záhadně zmizela při běhání. Jako by se vypařila, říká otec

Autor: shp - 
19. srpna 2016
11:49

Nejtěžší chvíle svého života prožívají příbuzní Márie Fox-Filové (38) ze slovenských Piešťan. Maminka dvou malých chlapců Míši a Nikolase si odešla v neděli večer zaběhat a už se nevrátila. Rodina se bojí o její život a nabízí odměnu za informace, které by vedly k jejímu nalezení.

Po nezvěstné pátrá policie a její nejbližší se dennodenně vydávají na místa, kde se Mária často procházela nebo kam chodila běhat. Z domu odešla v černém běžeckém oblečení s tmavomodrou koženou taškou. S sebou si vzala jenom 100 eur, mobilní telefon si nechala doma.

Stále pátráme, od rána jsem chodil kolem Váhu a zatím nic. Nemáme žádné informace, že by se někde objevila. Je to, jako by se vypařila. Ve čtvrt na sedm si vzala peněženku, řekla, že se jde projít, a víc nic,“ řekl webu Pluska.sk zoufalý otec Márie. Dodal, že nemá žádnou indicii o tom, co by se s ní mohlo stát.

O tom, že by ji něco trápilo, nic neví. „V poslední době se věnovala zahrádce. Vysadila květy, já jsem pomáhal s trávníky. Má všechno pohodlí, je zabezpečená manželem, který dělá pro Ameriku, stará se o děti a rodinu, nemá finanční ani jiné problémy. Tam nevidím příčiny dceřina odchodu,“ pokračuje otec Márie.

Možná nějaká příčina byla, když byla na střetnutí maturantů po 20 letech. Nevím o žádných problémech, pro které by chtěla odejít od rodiny, děti by v žádném případě neopustila,“ pochybuje otec nezvěstné dcery. „V sobotu měli slavit vnukovy desáté narozeniny,“ dodal s pláčem.

Otec je přesvědčený, že kdyby Mária mohla komunikovat, určitě by se už ozvala. Manžel Michael sdílí na Facebooku její fotku a doufá, že se někdo ozve, až ji uvidí. Ani stovky sdílení ale nevedly k jejímu nalezení. „Doufám, že je v pořádku,“ uzavřel otec.

truchliicii.petr.k. ( 22. srpna 2016 08:22 )

dalsi petr kramny panove

tomik007 ( 19. srpna 2016 16:26 )

Asi se nekam zabehla

nika70 ( 19. srpna 2016 13:10 )

Šla si zaběhat, ale měla sebou tašku a 100 eur. Mně to spíš přijde, že se po anglicku vytratila. Mobil mohla mít připravený už jiný, aby se nemohla vypátrat podle starého.

Zobrazit celou diskusi
Další videa
Články odjinud