Neděle 27. září 2020
Svátek slaví Jonáš, zítra je Den české státnosti / Václav
Oblačno 12°C

Sousedé Romany, která zmizela ve Švýcarsku: Není to poprvé, co se o ni rodiče strachovali

Autor: shp - 
19. srpna 2016
20:54

Konečně se našla! Rodiče Romany Kožuškové (20) ze slovenského Kežmarku si oddechli, když se jejich dcera, která záhadně zmizela ve Švýcarsku, konečně po necelých šesti dnech pátrání našla. Nebylo to ale poprvé, co se o ni strachovali. Starosti jim krásná blondýnka nahnala už v minulosti.

Nora a Pavol Kožuškovi prožívali děsivé chvíle bezmoci a strachu. Jejich dcera odjela v noci z pátku na sobotu do Švýcarska za prací. Vyrazila společně s hokejistou Miroslavem Škovirou (43) z Levoče, který měl cestu stejným směrem.

V Curychu ji vysadil na železniční stanici, koupil jí lístek a pomohl nastoupit do vlaku jedoucího do části města, kde měla dohodnutou práci. Tam ji měl čekat kamarád (26), který jí práci zařizoval. Ten však policii i jejímu otci tvrdil, že vlak zmeškal o 20 minut a Romanu na stanici nenašel.

Manžel šel dceru hledat. Báli jsme se, zda ji neprodali albánské mafii,“ řekla webu Pluska.sk máma Nora. Romanin otec a bratr po ní neúspěšně pátrali. Když se zoufalí vraceli domů, volali jim švýcarští policisté, že Romanu našli.

Romanka se našla, komunikujeme se švýcarskou policií, jsme na cestě zpět do Švýcarska. Zatím vám všem děkujeme za podporu a za pomoc při hledání,“ napsal ve čtvrtek okolo poledne na sociální síť nadšený bratr Pavol. Podle webu Slovenku našli policisté kolem druhé hodiny ranní na ulici.

Byla zmatená a dezorientovaná, proto ji převezli na psychiatrii. Klinika s ohledem na pacientku žádné informace nepodává. Na Facebooku se mezitím objevil záhadný vzkaz, který kamarádka Romany adresovala neznámému muži.

A ty chlapče – ty víš, co jsi udělal, tak pamatuj, že lež má krátké nohy a před ní se neschováš,“ napsala na sociální síť. Komu ale drsný vzkaz adresovala, není jasné. V cestě Romany do Švýcarska figurují hned dva muži.

Život krásné a usměvavé Romany přitom visel na vlásku už podruhé. Její milovaní rodiče zažívali znovu pocity strachu o svou jedinou dceru. Jak prozradili sousedé, asi před šesti lety totiž ještě jako dítě vypadla z balkonu jejich rodinného domu a dopadla na beton.

Naháněla svého malého pejska a přeletěla přes zábradlí. Přiletěl pro ni vrtulník, bylo to s ní vážné, měla zraněnou i hlavu. Prožívali tehdy rodinné peklo. Drželi jsme jim palce, jsou to velmi dobří lidé. Naštěstí se z toho děvčátko dostalo,“ vzpomínali sousedé rodiny.

spania ( 20. srpna 2016 11:35 )

Hezká holka,ale kdo ví,co má za sebou...

akublender ( 20. srpna 2016 09:41 )

Nazvat ošklivou odbarvenou cikánku hezkou blondýnkou je síla. Redaktor by měl přestat brát drogy.

emanuel ( 20. srpna 2016 02:22 )

prycsnima ( 19. srpna 2016 23:44 )

 Pofodérní blbka,zřejmě šlapka.

tomik007 ( 19. srpna 2016 22:34 )

ANO - zmizi pokazde kdyz hárá

Zobrazit celou diskusi
Další videa
Články odjinud