Nadýchal 7,48 promile! Opilý muž z Třebíčska bil svou příbuznou

Opilec (vpravo) nadýchal 7,48 promile.  (Autor: Reprofoto TV Nova)
Autor: shp - 
19. ledna 2016
20:52

Devětadvacetiletý opilec na Třebíčsku bil svou příbuznou tak, že na něj zavolala policii. Když ho strážci zákona přijeli zpacifikovat, nevěřili svým očím. Agresorovi dali totiž dýchnout a naměřili mu téměř 7,5 promile alkoholu.

Muž měl štěstí, že vůbec přežil. Podle lékařů může být takové množství vypitého alkoholu již smrtelné. „Něco si pamatuji, něco ne. Jenom to, že jsem se prostě někde probudil. Bylo tam dost alkoholu,“ přiznal muž TV Nova.

Při dechové zkoušce policisté naměřili muži 7,48 promile alkoholu,“ řekla policejní mluvčí Jana Kroutilová. Policie budu napadení dál vyšetřovat. Sám agresor ho však komentovat nechce. „Moje osobní věc, jestli k tomu můžu něco říct,“ prohlásil.

Po vystřízlivění mu do zpěvu rozhodně nebylo a cítil se moc špatně. „Hodně blbě,“ okomentoval opilec svůj stav. Muž nakonec skončil na záchytce v Jihlavě. Z té byl propuštěn až po dvaceti hodinách. Obrovské množství alkoholu střízlivěl dlouho. Za pobyt na ní musí zaplatit 4000 Kč.

Známým českým opilcem je Milan Čurda ze Semilska. Když boural s fekálním vozem, nadýchal 7,94 promile. Rekordmanem je ale muž z Pacova na Pelhřimovsku. Policie ho za volantem nachytala s 8,39 promile alkoholu v dechu. Krátce po zastavení zkolaboval.

santikxauz ( 20. ledna 2016 00:00 )

Možná je to syn nějakého havloida.

tomik007 ( 19. ledna 2016 22:08 )

Nechapu proc je ten opilec rozostren i zezadu ???

Zobrazit celou diskusi
Další videa
Osoby v pátrání
Články odjinud