Středa 24. dubna 2024
Svátek slaví Jiří, zítra Marek
Zataženo, déšť 7°C

Aneta (†23) se prý třikrát sama bodla do srdce! Policisté v případu pochybili, říká Bradáčová

Autor: shp - 
15. ledna 2016
10:24

Třináct děsivých bodných a řezných ran, z toho tři v srdci a jednu v plíci, si podle policie zasadila krásná blondýnka Aneta R. (†23) z Kladna sama. Za nesmysl to ale považuje nejenom každý racionálně smýšlející člověk, ale i vrchní státní zástupkyně Lenka Bradáčová. Podle ní policie pochybila!

V postupu Městského státního zastupitelství v Praze jsme shledali pochybení,“ řekla Bradáčová serveru Aktuálně.cz. Městské státní zastupitelství i policie tak nyní musí případ znovu prošetřit. „Co je potřeba doplnit, nebudu komentovat. A více se k věci nebudu vyjadřovat,“ dodala rezolutně.

Policie údajně nevyslechla všechny svědky včetně zasahujícího lékaře, nebyly zajištěny důkazy na místě smrti dívky a dokonce nebyla ani provedena rekonstrukce. Strážci zákona případ uzavřeli s tím, že se Aneta zabila sama. Sebevraždu prý spáchala kvůli toxické psychóze vyvolané drogami a alkoholem.

Matka mrtvé dívky znovuotevření případu vítá s povděkem. „To jsou skvělé zprávy. O něco takového jsem usilovala od uzavření případu,“ prohlásila. „Je to potěšující zpráva, věřme, že policie po intervenci Vrchního státního zastupitelství v Praze přistoupí k prověřování pečlivěji,“ dodal advokát matky Anety Tomáš Výborčík.

Aneta zahynula po party v pražském klubu. Do něj vyrazila poté, co se vrátila v září 2014. Její pobodané tělo bylo nalezeno v bytě v pražských Letňanech. Tam měla přespat u kamarádky a jejího zámožného arabského přítele. Lékař, který byl na místě činu, však nebyl nikdy vyslechnut. A to i přes to, že prohlásil, že se mu zdá, že někdo v bytě zahlazoval stopy.

prdelaadela ( 17. ledna 2016 09:42 )

Nemate právo o ni takhle mluvit dejte ji už probohá pokoj!!! Tímto tohle téma chci uzavřít už me nebaví se s vámi hádat protože kretenovi nic nevysvetlis!!!! Prostě mějte kapku úcty a už toho nechte!

prdelaadela ( 17. ledna 2016 09:33 )

 Auvajs no tak to me hrozně zabolelo strašná lesba jsem no trapnějsi urážku jste nenašel? No uvidíme co z vas vypadne příště každopádně vám to řeknu takhle jestli si myslíte ze když člověk jednou snupne na party a je to feťák nebo ze když je holka hezká a jde na party ze je to kurva tak opravdu hrdina nejste...v tom případě je fetka každý druhej mladej člověk! Anet se budu zastavat jelikož je to moje kamarádka a nelíbí se mi ze o ni takhle mluvíte i když o ni víte hovno;!!!!takže Vas tedkon slušné zadam přestane ji urážet !!! A podle me fetky a kurvy vypaj úplně jinak !!!!jo a ze jste živý pozor aby se to nezměnilo protože takový lidi jako jste vy by si to zasloužili mnohem víc!!!!

prdelaadela ( 16. ledna 2016 07:44 )

 Raději si vsimejte sam sebe !!! Asi se hodně nudite!!! Když pisete takové sracky o mrtvé holce jste bezcitny zm*** !!! Nechapu lidi jako jste vy!!! A nikdy nepochopim!!!vy ani člověk nejste!!! Vy hrdino !!! Anety se budu zastávat a vy si kurva myslete co chcete ale jste hňup nic jiného nejste!!!

prdelaadela ( 16. ledna 2016 07:40 )

 A vy jste zase debil!neznáte ji a odsuzujete jen podle toho co ctete! Ještě k tomu asi číst neumite všechno obracite na ruby nemám slov!!!!

prdelaadela ( 15. ledna 2016 17:26 )

 Jo a ještě vám něco povim kdyby jste se neozyval udělal by jste taky lip další trapny debilni hlody jste tady stvořil!

Zobrazit celou diskusi
Video se připravuje ...
Další videa
Osoby v pátrání