Středa 17. dubna 2024
Svátek slaví Rudolf, zítra Valérie
Oblačno, déšť 10°C

Záhadná smrt Anety z Kladna: Po 3 týdnech ji konečně mohli pohřbít

Autor: sch - 
9. října 2014
17:03

Hluboký zármutek, křivda, spousta nezodpovězených otázek. Takové pocity nejspíš doprovázely poslední rozloučení s krásnou Anetou R. (†23). Rodina a blízcí příbuzní jí naposledy řekli sbohem. Pohřbem, který se podle informací Blesk.cz konal dnes, ale stále nic nekončí.

Zřejmě právě dnes se nejbližší a přátelé rozloučili s krásnou blondýnkou Anetou. „Prosím vás, nechte nás. My máme po pohřbu. Ozveme se vám pak přes právního zástupce, teď nemám sílu na nic, nezlobte se,“ řekla uplakaná maminka Anety Anna R. Blesk.cz.

Pohřbem, který proběhl přesně tři týdny po její smrti, ale bohužel stále nic nekončí. Nad případem stále visí spousty otazníků. Zabila se Aneta sama poté, co se rozešla s přítelem? Anebo má v její smrti prsty mafie? To jsou otázky, které si pokládají nejen kriminalisté, ale i Anetino okolí.

Podle informací Blesk.cz policie pracuje i s verzí, že by se nemuselo jednat o sebevraždu. Je to standardní postup, když existují pochybnosti, že by tomu tak nemuselo být. Právě o vraždě mluví Anetino okolí, které nevěří verzi s případnými drogami a sebevraždou. „Rodina si to nechce připustit, byla to dokonalá holčička,“ řekl Blesku její dlouholetý kamarád, který si nepřál být jmenován.

Aneta R. (†23) se 19. září vrátila z Dominikánské republiky z dovolené, kde byla se svým novým přítelem. Po příletu do Prahy se domluvila s kamarádkou a celá parta si vyrazila užít si večer do centra Prahy do klubu Coco. „Ano, byla tady, vzpomínám si na ni,“ řekl Blesk.cz jeho majitel Uwa Vanik. Ještě v půl druhé ráno dávala Aneta na Facebook fotku se svojí kamarádkou právě z klubu.

Jenže v sobotu ráno se stalo něco, co všem vyrazilo dech. Policie a sanitka vyjela v půl osmé do pražských Letňan k pobodané dívce. Jednalo se právě o Anetu. Sanitka ji převezla do nemocnice na Vinohradech, dívka ale svým zraněním podlehla. Pořezaný byl i její kamarád, údajně přítel Anetiny kamarádky, kterému byt patřil. Snažil se totiž Anetě vzít nůž z rukou. Tohle je ale jenom jedna z verzí, se kterou policisté pracují.

Podle informací Blesku byla nařízena po první pitvě ještě jedna kontrolní. Rodina tak musela trpět dlouhé týdny, než jim tělo Anetky vydali a oni ji mohli konečně pohřbít.

decathlonova-matka ( 10. října 2014 10:40 )

 Vy novinářská lůzo, proč tady z úcty k pozůstalým nezrušíte tu odpornou diskuzi, styďte se Šmuclerbando!!!

janina7777 ( 10. října 2014 10:00 )

dandova ( 10. října 2014 08:41 )

jerry ( 10. října 2014 07:19 )

Ženy které nedostanou to co chtějí, jednají mnohdy naprosto nevyzpytatelně. Problém je v tom, že většinou nevědí co vlastně chtějí.

petrkramny.vrah ( 10. října 2014 06:57 )

 ŠTĚTULE CO JELA SOULOŽIT NA DOVČU A PAK NEDALA ARABOVI TAK JI PICHNUL. JESTE NEJAKE OTAZKY?

Zobrazit celou diskusi