Záhadná smrt Anety: Ubodala se sama?

Autor: simao - 
24. dubna 2015
10:04

Případ 24leté Anety z Kladna nakonec policie označila za sebevraždu. Blondýnka, která se vrátila z exotické dovolené v Dominikánské republice a vyrazila na večírek do jednoho pražského klubu, se prý zabila sama. Alespoň tak případ policisté ukončili.

„Mohu potvrdit, že kriminalisté z 1. oddělení III. policejního obvodu případ smrti čtyřiadvacetileté ženy ukončili 14. dubna letošního roku,“ potvrdila Blesk.cz Jana Rösslerová, dříve policejní mluvčí a v současné době preventistka Krajského ředitelství hl. m. Prahy.

Případ se odehrál v Praze-Letňanech a patřil mezi nevyřešené záhady loňského roku. O sebevraždě, navíc pod vlivem drog, se spekulovalo již v minulosti, přítomnost omamných látek potvrzena nebyla. A otazníky zůstávaly.

Podle informací Blesk.cz policie pracovala i s verzí, že by se nemuselo jednat o sebevraždu. „Rodina si to nechce připustit, byla to dokonalá holčička,“ řekl v den Anetina pohřbu její dlouholetý kamarád. Problémy s ní prý rozhodně nebyly.

„Detektivové se případem velmi pečlivě zabývali, vycházeli nejen z výsledků provedené soudní pitvy, ale nechali vypracovat i znalecké posudky,“ pokračovala Rösslerová. „Kriminalisté navíc 1. dubna obdrželi od státní zástupkyně pokyn, aby spisový materiál odložili podle §159a/1 trestního řádu, a to s ohledem na skutečnost, že mladá žena spáchala sebevraždu (tudíž se tak trestný čin nestal),“ dodala.

Okolnosti sebevraždy však zůstávají nejasné. Aneta si podle všeho užila s novým přítelem dovolenou v Dominikánské republice, poté vyrazila s kamarádkou na party do klubu Coco. V sobotu ráno však zasahovala záchranka u pobodané dívky v Letňanech. Odvezli ji do vinohradské nemocnice, Aneta však k hlubokému zármutku celé rodiny zraněním podlehla. Proč si sáhla na život, jak zní oficiální policejní verze, však zůstává zahaleno tajemstvím.

zkratik ( 24. dubna 2015 20:26 )

kriminalista Josef Mareš se nikdy nemýlí

tomik007 ( 24. dubna 2015 18:45 )

SEBEUBODANI - je dosti neobvykla forma sebevrazdy - zejmena vzhledem k tomu ze uz to prvni bodnuti dost boli. V tomto pripade jsou podle mne dve moznosti: A) divenka pozila nejake vysoce kvalitni drogy ktere bolest zcela potlacily, nekdo ji s tim ubodanim tak trochu pomohl.

chamberlain ( 24. dubna 2015 16:33 )

BAN!!!!!Vaše konto zdarbuh a zdarbuh1_ bylo zablokováno administrátorem. - - - DĚKUJI STEJNE, JENTAKJEN, VEGETO A DALŠÍ CO MÁŠ NAKRADENO A DNES TĚ OSTATNÍ USVĚDČILI -- JEDNO TI POVÍM, TY UŽ SE NIKDY NEOČISTÍŠ I KDYŽ DÁŠ ZABANOVAT DALŠÍ!!!!!!!!!!!!!!!!!! UBOHÁ TROSKO K POLITOVÁNÍ. BAN DOSTALO VÍCE LIDÍ, NEUNESLA JAK SE PROFLÁKLA, PŘEJU JI TO!!!!

ivoadler ( 24. dubna 2015 15:18 )

Je znám případ, kdy se dospělá, svéprávná, střízlivá žena sama zardousila ve spánku. Bylo to v jednom filmu.

marlen52 ( 24. dubna 2015 12:53 )

no jasně pobodala se na zádech to řekl nějaký chytrolin jako obhájkyně grázla přece Maruška mohla před autem uskočit.a na tohle studujou a berou těžké peníze

Zobrazit celou diskusi
Další videa
Články odjinud