18. říjen 2019
Svátek slaví Lukáš, zítra Michaela

9 hvězd, které se pokusily o sebevraždu! Britney, Eminem, Halle Berry a další

/
 • Hvězdy, které se pokusily o sebevraždu!
  24. dubna 2015 ● 05:00

  Jejich životy jsou plné slávy, lesku a bohatství. Jejich duše však takový nápor častokrát nedokážou unést, a proto se nebojí sáhnout si na život. Naštěstí jim jejich pokusy nevyšly a myšlenky na smrt dokázali alespoň na čas zahnat...

 • 1.

  Owen Wilson (46)

  Wilson se pokusil sáhnout si na život v roce 2007, když si podřezal zápěstí. Jeho strážným andělem se stal jeho dobrý kamarád, který poté prohlásil: „Málem jsem to nestihl.“ Herec měl údajně silné deprese, které pramenily z rozchodu s Kate Hudson (35).

  Owen Wilson

 • 2.

  Britney Spears (33)

  Neautorizovaná zpěvaččina biografie tvrdí, že Britney Spears se pokusila spáchat sebevraždu dokonce dvakrát. A to v roce 2006, což bylo několik let před jejím veřejným zhroucením, kdy si oholila hlavu.

  Britney Spears

 • 3.

  Eminem (42)

  Předtím, než se stal slavným, se Eminem pokusil spáchat sebevraždu předávkováním se prášky. Za vše mohl rozchod s jeho tehdejší přítelkyní Kim Scott, která mu ještě ke všemu zabraňovala vídat se s jejich dcerou.

  Eminem

 • 4.

  Drew Barrymore (40)

  Herečka měla docela problémové dospívání, které často sužuje dětské hvězdy. O sebevraždu se pokusila v pouhých 14 letech, když si podřezala žíly kuchyňským nožem.

  Drew Barrymore

 • 5.

  Elton John (68)

  Zpěvák se pokusil o sebevraždu tím, že si dal hlavu do plynové trouby. Tehdy ho zachránil textař Bernie Taupin, který zrovna vešel dovnitř a našel ho. Elton si chtěl vzít život kvůli neustálému skrývání své sexuality. Na základě této události vznikla píseň Someone Saved My Life Tonight.

  Elton John

 • 6.

  Halle Berry (48)

  Herečka se pokusila o sebevraždu poté, co její manželství s Davidem Justicem skončilo. Později Halle řekla, že si to rozmyslela, když jí zničehonic prolétla hlavou myšlenka na její matku: „Seděla jsem v autě a věděla jsem, že výpary se blíží, když mě našel obraz mé matky.

  Halle Berry

 • 7.

  Michael Jackson (50)

  Nepotvrzené zprávy tvrdí, že zpěvák Michael Jackson se pokusil spáchat sebevraždu v roce 2005.

  Michael Jackson

 • 8.

  Brigitte Bardot (80)

  Sexsymbol 50. a 60. let si chtěl vzít život hned několikrát. Ve svých 26 letech se Bardot chtěla zabít pomocí prášků na spaní a poté podřezáním si zápěstí.

  Brigitte Bardot

 • 9.

  Elizabeth Taylor (79)

  Jedna z nejkrásnějších hereček světa Elizabeth Taylor také neustála svou slávu a pokusila se vzít si život. V roce 1962 se snažila předávkovat léky.

  Elizabeth Taylor

Pohřeb Karla Gotta

Parte Děti Karla Gota Rozloučení na Žofíně Záznam zádušní mše Hosté na zádušní mši O životě Karla Gotta Dědictví Bertramka

Hrob

Celé Česko truchlí. Zemřel Karel Gott, držitel čtyř desítek Zlatých slavíků. Jen málokterý umělec za sebou zanechá tolik děl, jako zesnulý zpěvák. Připomeňte si Mistrův život.

Vše o Karlovi Gottovi čtěte ZDE

Články odjinud
ČLÁNKY ODJINUD

Dnešní horoskopy