Úterý 28. května 2024
Svátek slaví Vilém, zítra Maxmilián
Oblačno, bouřka 21°C

9 hvězd, které se pokusily o sebevraždu! Britney, Eminem, Halle Berry a další

/
 • Hvězdy, které se pokusily o sebevraždu!
  24. dubna 2015 ● 05:00

  Jejich životy jsou plné slávy, lesku a bohatství. Jejich duše však takový nápor častokrát nedokážou unést, a proto se nebojí sáhnout si na život. Naštěstí jim jejich pokusy nevyšly a myšlenky na smrt dokázali alespoň na čas zahnat...

 • 1.

  Owen Wilson (46)

  Wilson se pokusil sáhnout si na život v roce 2007, když si podřezal zápěstí. Jeho strážným andělem se stal jeho dobrý kamarád, který poté prohlásil: „Málem jsem to nestihl.“ Herec měl údajně silné deprese, které pramenily z rozchodu s Kate Hudson (35).

  Owen Wilson
  Autor: reuters, čtk

 • 2.

  Britney Spears (33)

  Neautorizovaná zpěvaččina biografie tvrdí, že Britney Spears se pokusila spáchat sebevraždu dokonce dvakrát. A to v roce 2006, což bylo několik let před jejím veřejným zhroucením, kdy si oholila hlavu.

  Britney Spears
  Autor: profimedia.cz

 • 3.

  Eminem (42)

  Předtím, než se stal slavným, se Eminem pokusil spáchat sebevraždu předávkováním se prášky. Za vše mohl rozchod s jeho tehdejší přítelkyní Kim Scott, která mu ještě ke všemu zabraňovala vídat se s jejich dcerou.

  Eminem
  Autor: profimedia.cz

 • 4.

  Drew Barrymore (40)

  Herečka měla docela problémové dospívání, které často sužuje dětské hvězdy. O sebevraždu se pokusila v pouhých 14 letech, když si podřezala žíly kuchyňským nožem.

  Drew Barrymore
  Autor: profimedia.cz

 • 5.

  Elton John (68)

  Zpěvák se pokusil o sebevraždu tím, že si dal hlavu do plynové trouby. Tehdy ho zachránil textař Bernie Taupin, který zrovna vešel dovnitř a našel ho. Elton si chtěl vzít život kvůli neustálému skrývání své sexuality. Na základě této události vznikla píseň Someone Saved My Life Tonight.

  Elton John
  Autor: Foto Blesk - Marek Pátek

 • 6.

  Halle Berry (48)

  Herečka se pokusila o sebevraždu poté, co její manželství s Davidem Justicem skončilo. Později Halle řekla, že si to rozmyslela, když jí zničehonic prolétla hlavou myšlenka na její matku: „Seděla jsem v autě a věděla jsem, že výpary se blíží, když mě našel obraz mé matky.

  Halle Berry
  Autor: profimedia.cz

 • 7.

  Michael Jackson (50)

  Nepotvrzené zprávy tvrdí, že zpěvák Michael Jackson se pokusil spáchat sebevraždu v roce 2005.

  Michael Jackson
  Autor: Profimedia.cz

 • 8.

  Brigitte Bardot (80)

  Sexsymbol 50. a 60. let si chtěl vzít život hned několikrát. Ve svých 26 letech se Bardot chtěla zabít pomocí prášků na spaní a poté podřezáním si zápěstí.

  Brigitte Bardot
  Autor: Foto: profimedia.cz

 • 9.

  Elizabeth Taylor (79)

  Jedna z nejkrásnějších hereček světa Elizabeth Taylor také neustála svou slávu a pokusila se vzít si život. V roce 1962 se snažila předávkovat léky.

  1373479:full:true:true

Články odjinud

Dnešní horoskopy