U vysokoškolských kolejí v Olomouci našli mrtvého studenta!

U vysokoškolských kolejí v Olomouci našli mrtvého studenta! (ilustrační foto)  (Autor: David Malík)
Autor: ČTK - 
3. prosince 2015
09:35

V Olomouci nedaleko vysokoškolských kolejí objevili policisté ve středu mrtvého mladíka. Okolnosti smrti jednadvacetiletého muže nejsou známy, objasnit by je měla soudní pitva. ČTK to dnes řekla krajská policejní mluvčí Marie Štrbáková. 

Mladý muž bez známek života byl objeven ve středu kolem 06:00 u vysokoškolských kolejí Bedřicha Václavka ve Šmeralově ulici, uvedla mluvčí. Podle informací ČTK šlo o studenta. Na kolejích však nebydlel.

Na místě se nezjistilo, že by mladík zemřel násilnou smrtí. Čeká se ale na výsledek pitvy.

janexxx ( 3. prosince 2015 18:11 )

Ubohost některých lidí mě opravdu zaráží. Nechápu, kde někteří z vás berou tu drzost a píšou, že se předávkoval? Opravdu nemáte ani trochu soucitu s lidmi, kterým byl blízký? Já ho znala a nebyl to rozhodně žádný feťák, ve škole mu to šlo na výbornou. Chce to jenom trochu úcty jak k němu, tak i k jeho rodině. Přišli o dítě a jak se asi cítí, když se o té situaci takhle vyjadřujete? Kdyby to bylo vaše dítě nebo váš kamarád, určitě by vám bylo skvěle, kdybyste četli blbé komentáře lidí, kteří o tom nevědí vůbec nic! Až se vám jednou stane něco podobného, uvědomíte si, jak hloupí jste byli, když jste sem psali tyhle nesmysly!

rentierskej ( 3. prosince 2015 13:12 )

 mimikry v praxi?!

datelobecny ( 3. prosince 2015 12:24 )

Nejsou v táborech, hranice Evropy jsou otevřené, ani němci neví, kam se jim ti nezaregistrovaní poděli!

simeone ( 3. prosince 2015 11:42 )

V naší obci byl v kolejišti nalezen mrtvý Pepa a taky na kolejích nebydlel.

victor1 ( 3. prosince 2015 11:08 )

Spíš se předávkoval,jsou to skoro všechno fetky.Nebo možná už taky neunesl tu "demokratickou" propagandu ve škole a fakt mu z toho ta žilka praskla,jak píše "egyptanka".Násilná smrt nebyla potvrzena,takže ho nechtěl nikdo multikulturně obohatit.Nakonec vlastně běženci jsou v táborech,doufám.

Zobrazit celou diskusi
Další videa
Osoby v pátrání
Články odjinud