Student v Olomouci natáhl učiteli pěstí: Napadený skončil v bezvědomí!

 (Autor: profimedia.cz - ilustrace)
Autor: shp - 
7. května 2015
10:47

Byla to známá firma, problémový žák, kterému hrozilo dokonce vyloučení ze školy. K tomu nakonec došlo, protože student z Olomouce dostál své špatné pověsti do poslední tečky. Napadl svého učitele a dal mu pěstí. Vyučující skončil po útoku v bezvědomí.

Případ vyšetřují policisté, mladík je podezřelý z ublížení na zdraví a z výtržnictví. Útočník byl po incidentu vyloučen ze školy. Napadení se odehrálo na půdě školy v Rooseveltově ulici minulý týden ve čtvrtek, policie o něm informovala až nyní. Student učitele napadl pěstí v odpoledních hodinách.

Napadený učitel po útoku upadl na zem a následně do bezvědomí. Tomuto incidentu byli přítomni dva svědci z řad žáků, kteří ihned přivolali pomoc. Učitel byl převezen rychlou záchrannou službou k ošetření do nemocnice,“ uvedla policejní mluvčí Marie Štrbáková.

Útok potvrdil i ředitel školy Aleš Jurečka. "Student napadl učitele odborného výcviku, který byl poté hospitalizován a nyní je v domácím léčení. V pondělí to řešila výchovná komise. Student je vyloučen, už není žákem naší školy," uvedl ředitel Jurečka.

Podle ředitele školy měl student problémy již před tímto útokem. „Měl už podmíněné vyloučení ze školy, toto byla poslední kapka,“ dodal ředitel. Útočník je ve věku mladistvého, policisté proto k incidentu nechtějí sdělovat bližší okolnosti.

krdasseneda ( 7. května 2015 12:15 )

byl to učeň instalatér prvního ročníku,teď v TV

bre-burda ( 7. května 2015 11:37 )

Ten se s ním teda nebabral! Že by selhala pedagogická průprava a účinnost vlídného slova?

asijo ( 7. května 2015 11:31 )

Havlova mládež,nedivil bych se,kdyby byl více opálený,ti mají imunitu.

prdyvrdy ( 7. května 2015 11:20 )

jaký otec taký syn, jaká matka taká Katka to není žádné tajemství dát jim taky pěstí, jaké s nima sra...ní

krucipisek1 ( 7. května 2015 11:05 )

Vyloucen ze skoly drìve by hned putoval do pastàku.

Zobrazit celou diskusi
Další videa
Osoby v pátrání
Články odjinud