»Kouzelník« s bankovkami okradl směnárnu o 50 tisíc. Podívejte se, jak to udělal

Autor: ljš - 
5. 5. 2015
18:36

Má hbité prsty a je velmi přesvědčivý. Zatím neznámý pachatel si v polovině dubna během několika vteřin přilepšil o padesát tisíc korun. To vše díky jednoduchému triku a naivitě pracovnice směnárny.

Muž si pro svůj trik vybral směnárnu v Jugoslávské ulici v Praze. Po obsluze požadoval směnu pěti tisíc eur na české koruny. Po přepočítání ale směnárnice zjistila, že jí dal pouze 4.500 eur, a proto ho požádala, aby ještě pětistovku přidal. Muž chtěl ale veškerý obnos vrátit s tím, že nerozumí, co po něm žena požaduje.

Když mu ale směnárnice hotovost vrátila, začal najednou chápat a z kapsy vytáhl chybějící pětiseteurovku. Přitom ale zároveň neznatelně oddělil z původního balíku několik bankovek, které okamžitě uschoval. Jelikož směnárnice tento „kouzelnický“ trik vůbec nezaznamenala, neměla potřebu peníze znovu přepočítávat. Domnívala se, že v ruce drží celých pět tisíc eur, a proto vydala odpovídající množství českých korun. Aniž by to tušila, připravila se v tu chvíli o částku přesahující padesát tisíc korun.

Video Takhle podvodník okradl pracovnici směnárny. - Policie ČR
480p 360p 240p

„Policisté však nepátrají pouze po tomto muži, ale potřebují hovořit i s dalším zákazníkem, který přišel bezprostředně po podezřelém. Ten totiž po směnárnici požadoval podezřele rychle směnit eura za koruny, a to i přes to, že ho žena požádala o strpení ve snaze si hotovost z předchozí transakce znovu přepočítat. Zákazník byl ale nadmíru neodbytný a neustále klepal na okénko, načež mu tedy směnárnice ihned vyhověla,“ uvedla policejní mluvčí Iveta Martínková s tím, že se může jednat buď o důležitého svědka, nebo možná dokonce o spolupachatele podezřelého muže.

Pokud některého z mužů na fotografiích a videozáznamu poznáváte, kontaktujte linku 158.

Doporučujeme
abvydavatelstvi ( 5. května 2015 21:40 )

Už si může balit tašku do kriminalu ....!!! Všude jsou kamery a ti grazli si nedají a nedají pokoj ... Jinak kdo s čím zachází.. s tím také schází....!!!!

tesarl ( 5. května 2015 19:31 )

 Už cvičím, šikula.

Zobrazit celou diskusi
1080p 720p 360p
Další videa
Články odjinud