Kartářka Košanová: Čtvrtek je den odplaty!

26. dubna 2014
19:20

Seriový vrah taxikářů zatím pokaždé udeřil ve čtvrtek. Má tento den z hlediska magie rituální nebo jiný význam? Je to indície? Na to odpovídala Marcela Košanová, členka hvězdného týmu věštců na Blesk.cz.

Již tři oběti TAXIVRAHA byly zavražděny ve čtvrtek, přesněji v noci ze čtvrtka na pátek. Podle psychologů může mít pro pachatele tento den určitý význam a může také vést k jeho dopadení.

Vraždy jsou s velkou pravděpodobností plánované a díky společným znakům také svým způsobem rituální. Co nám řekla o čtvrtku a jeho významu kartářka a čarodějnice Marcela Košanová?

Blesk.cz: Taxivrah vraždí ve čtvrtek nebo v noci ze čtvrtka na pátek. Je právě vybraný den důležité znamení?

Čtvrtek je den Marsu, tedy den velmi bojovný a velmi vhodný pro odvety, boje a zločin.

Může jít tedy o pomstu mezi taxikáři?

Řeknu to jinak, pokud bych chtěla vyhrát odvetu nebo otevřít nějaký boj, udělala bych to ve čtvrtek.

A který den jsou taxikáři v největším bezpečí?

V neděli je den slunce, klid vládne klid a mír. Nebo v pátek, to je den lásky.

foxlova ( 27. dubna 2014 15:59 )

co ta fotka? to jen ten první??? ...ufff...z toho je hodně moc cítit

karmavana ( 27. dubna 2014 12:26 )

Svoji vydřenou českou almužnu, jsou poddaní ochotni utratit za různé blbosti. Jeden za povětrnou děvu, druhá za pseudopsycholožku/čarodějnici.

vasek711 ( 27. dubna 2014 12:16 )

tatulda se prochazi na pouti a v tom zahlidne boudicku s vestkyni.Vstoupi, sedne a cikanka mu zacne hned zirat do dlane. "Ah..." povida cikanka behem zirani do dlane."Vidim ze jste otec dvou deti" "Ha, vedel jsem ze jste vsichni podvodnici!"rika pohrdave, Ja jsem otec trech deti!"..Vestkyne se zasklebila a povida, "TO SI JENOM MYSLIS..."

illis ( 27. dubna 2014 11:47 )

hromosvody ( 27. dubna 2014 05:52 )

Marcelko, už se na to vykašli. To nevidíš, že se začínáš pomalu ale jistě ztrapňovat? Máš to zapotřebí lézt až do Blesku? To víš holka - co stačilo před lety, dnes už nestačí. Tehdy jsi měla skutečné charisma, začala jsi a byla jsi roky zajímavá a to hlavně proto, že jsi uměla vždy dobře mluvit. Přidala jsi mnoho zkušeností, tvůj vtip a nadhled byl úžasný. Teď už se ale delší dobu opakuješ. Tady bys´přesně měla dbát o klasické "odejít se ctí". Máš to zapotřebí? To nemáš dost nahrabáno ? Máš teď krásnou šanci spokojeně si užívat konečně důchodu, jsi zabezpečená tak o co ti jde? - Tvůj "styl" už drahá neletí. Bez to jako upřímnou radu, protože toto už je za hranicí vkusu ... Jsi chytrá, pochopíš až se uvidíš na této dnešní fotografii. To snad je už pod tvoji úroveň. Nebo není a mýlím se ... ? Nejvíc mě dostává když se tito zvláštní lidé s_erou do práce kriminalistů. To mě zvedá ze židle. Ševče drž se svého kopyta a nepleť se do věcí, které přísluší jiným. Staniž se

Zobrazit celou diskusi
Další videa
Osoby v pátrání
Články odjinud