3. červen 2020
Svátek slaví Tamara, zítra Dalibor
DISKUSE K ČLÁNKU

foxlova:co ta fotka? to jen ten první??? ...ufff...z toho je hodně moc cítit

(27. 04. 2014 15:59)

karmavana:Svoji vydřenou českou almužnu, jsou poddaní ochotni utratit za různé blbosti. Jeden za povětrnou děvu, druhá za pseu­dopsyc­holož­ku/ča­roděj­nici.

(27. 04. 2014 12:26)

vasek711:tatulda se prochazi na pouti a v tom zahlidne boudicku s vestkyni.Vstoupi, sedne a cikanka mu zacne hned zirat do dlane.
"Ah..." povida cikanka behem zirani do dlane."Vidim ze jste otec dvou deti"
"Ha, vedel jsem ze jste vsichni podvodnici!"rika pohrdave, Ja jsem otec trech deti!"..Vestkyne se zasklebila a povida, "TO SI JENOM MYSLIS..."

(27. 04. 2014 12:16)

lukas.cz: Autor příspěvku dlouhodobě nerespektoval pravidla diskuse...

(27. 04. 2014 07:18)

hromosvody:Marcelko, už se na to vykašli. To nevidíš, že se začínáš pomalu ale jistě ztrapňovat? Máš to zapotřebí lézt až do Blesku? To víš holka - co stačilo před lety, dnes už nestačí. Tehdy jsi měla skutečné charisma, začala jsi a byla jsi roky zajímavá a to hlavně proto, že jsi uměla vždy dobře mluvit. Přidala jsi mnoho zkušeností, tvůj vtip a nadhled byl úžasný. Teď už se ale delší dobu opakuješ. Tady bys´přesně měla dbát o klasické "odejít se ctí". Máš to zapotřebí? To nemáš dost nahrabáno ? Máš teď krásnou šanci spokojeně si užívat konečně důchodu, jsi zabezpečená tak o co ti jde?
- Tvůj "styl" už drahá neletí. Bez to jako upřímnou radu, protože toto už je za hranicí vkusu ... Jsi chytrá, pochopíš až se uvidíš na této dnešní fotografii. To snad je už pod tvoji úroveň. Nebo není a mýlím se ... ?

Nejvíc mě dostává když se tito zvláštní lidé s_erou do práce kriminalistů. To mě zvedá ze židle. Ševče drž se svého kopyta a nepleť se do věcí, které přísluší jiným. Staniž se

(27. 04. 2014 05:52)

(27. 04. 2014 07:12)

(27. 04. 2014 07:19)

abvydavatelstvi:Nejlépe se vydělává na lidské hlouposti.... a stále se najde spoustu lidí kteří to využívají....
Jednou jsem narazila na inzerát práce v coll centru ... zajímalo me co to vlastně je,tak jsem tam zavolala a potom jsem přišla na domluvenou schůzku....
Bylo to na Florenci v jednom starem domě měli pronajaté celé poschodí... později jsem se dozvěděla že podnik patřil nějakému Němci.... který přes telefon okradal najivni a hloupé Čechy...!!!.... jenom blbec zavolá na erotickou linku ..nebo vestirnu a za minutu mu naúčtují 90 Kč.... viděla jsem ty ženy které seděly v oddělených kukanich a snažily se co nejdyl natahovat jakýkoliv rozhovor... protože čím víc prodlužovaly hovor... tím víc vydělaly Němcovi peněz a i sobě.... vůbec je netrapilo že někteří volali i několikrát a měl i sta tisícové účty na telefonech.... hlavně na erotické linky volali starší chlapi.... a na vestirny starší ženy....
Myslím si že národ by měl držet spolu... a nenechat se okradat kde jakýma vycuranyma cizincama.... nebo samozvanymi léčiteli a vestci.... všechno je to Velký podvod a lež ....

(26. 04. 2014 22:58)

illis:

(27. 04. 2014 11:47)

jm51:Kartářka Košanová je opravdu zrůda podvodnická, ta ještě nikdy neřekla nic konkrétního. A lidi kteří ji volají aby jim věštila, jsou omezenci. *** tlustá, šmejd šmejdů.

(26. 04. 2014 22:40)

jm51:vymazali mi slovo s.v.i.n.ě

(26. 04. 2014 22:41)

abvydavatelstvi:Lidská hloupost a nevzdelanost nezná hranice.... a spoustu lidi to využívá.... tahle ženská patří mezi ně.... za komunistů by už seděla...!!!

(26. 04. 2014 23:02)

(27. 04. 2014 07:14)

(26. 04. 2014 20:37)

hejkalsamicka: Autor příspěvku dlouhodobě nerespektoval pravidla diskuse...

(26. 04. 2014 20:21)

(26. 04. 2014 20:39)

angrybear:absolutní souhlas.

(26. 04. 2014 20:53)

(27. 04. 2014 07:15)

francjosef:Ta baba jen čerpá realitu dle sdělovacích prostředků.Nevěřil bych ji ani slovo.Do pekla s ní,dříve se upalovali tyto čarodejnice.Proto

(26. 04. 2014 20:08)

santixkauz: Autor příspěvku dlouhodobě nerespektoval pravidla diskuse...

(26. 04. 2014 19:57)
Zpět na Blesk.cz
ČLÁNKY ODJINUD

Dnešní horoskopy