Pátek 25. září 2020
Svátek slaví Zlata, zítra Andrea
Zataženo, déšť 16°C

Bývalá státní zástupkyně Vesecká o taxivrahovi: Mohou být dva!

Autor: lvi, dat - 
26. dubna 2014
11:48

Zajímavou teorii o řádění taxivraha v Praze nabídla pro Blesk.cz bývalá nejvyšší státní zástupkyně Renáta Vesecká. Je přesvědčená, že pachatel bude určitě dopadený, respektive možná pachatelé!

Kolik třešní, tolik višní, dalo by se s nadsázkou říct o počtu teorií a spekulací o možném vrahovi taxikářů v Praze. Policie vůči médiím i veřejnosti mlčí, což samozřejmě zmíněné fabulační podhoubí jen prohlubuje a metropolí se šíří nejistota.

Blesk.cz proto oslovil bývalou nejvyšší státní zástupkyni Renátu Veseckou, která v souvislosti s případem nabídla zajímavý pohled, podpořený její dlouholetou praxí a spoluprácí s vyšetřovateli. „Spíše než na mediálně „profláknutá“ data vražd, bych se zaměřila na psychologický profil, který policie určitě sestavila,“ uvedla Vesecká pro Blesk.cz.

Ta je navíc skálopevně přesvědčená, že pachatel bude dopaden. „Bude dopadený, ale čas nestanovím,“ uvedla bývalá nejvyšší státní zástupkyně. „Nedá se bez znalosti detailu konkrétního případu předpovídat. Kdybych znala detaily z ohledání a způsobu provedení, pak by se dalo něco vyvozovat. Navíc nutně nemusí být pachatel jeden, mohou být klidně dva,“ dodala Vesecká s tím, že kdysi také nikdo nepředvídal, že na vraždách se budou podílet například oba manželé Stodolovi, respektive, že se tak ohavných činů bude účastnit i žena.

Čekal komplic u mrtvoly prvního zavražděného?

Vesecké teorii o dvou pachatelích pracujících v tandemu nahrávají i okolnosti posledních dvou případů, kdy byly oběti zavražděny krátce po sobě, v jedinou noc a na odlehlém, přesto viditelném místě na okraji Prahy. Hlídal snad spolupachatel tělo prvního zastřeleného u cesty v Uhříněvsi, zatímco komplic parkoval auto první oběti a tipoval dalšího taxikáře v centru Prahy? Vesecká se ale právě na základě avizovaných dvou posledních případů svého závěru nedovozuje. „To může být klidně jeden pachatel. Spíš jde o předchozí zkušenost s kauzou zmíněných Stodolových,“ uzavřela Vesecká.

Video Renata Vesecká o taxivrahovi - David Turek, Ondřej Rýbár

klaraabara ( 26. dubna 2014 15:24 )

 Ta je sama plastika tváře napichana huba od ucha k uchu hlas čarodějnice a charakter popelnice

halux ( 26. dubna 2014 15:21 )

Majojo: najradeji ctu nazory blbecku co nic neumi a nemaji ani tolik informaci co ma muj jezevcik a velkohube sfouknou nekoho co ma alespn zkusenosti. Svedci to o tobe tatrmane !!

majojo ( 26. dubna 2014 14:49 )

Tahle? Ta je promodralá až za ušima!

majojo ( 26. dubna 2014 14:48 )

 Kde ta přechytralá nána bere informace? Ta už měla dávno sedět!

franta43 ( 26. dubna 2014 14:17 )

jenže stodolovi to dělali pro peníze. taxivrah to dělá pro své potěšení. Takže je logický že je jen jeden.

Zobrazit celou diskusi
Další videa
Články odjinud