Ondřeje (†26) střelil vrah mezi oči: Policie vyšetřuje spojitost s popravou důchodců

Vražda Ondřeje má možná spojitost s vraždou důchodců
Autor: shp - 
20. 9. 2013
20:07

Vrah na něj namířil zbraní a střelil ho přímo mezi oči. Ondřej (†26) neměl nejmenší šanci přežít. Jeho tělo našel v lese u Kornatic na Rokycansku zděšený houbař. Policie již vyšetřuje možnost, že má případ spojitost s vraždou v nedalekém Tymákově. Loni tam syn sekyrou popravil své rodiče.

Ondřejovu mrtvolu objevil v neděli. Podle rány mezi očima bylo jasné, že si zranění nemohl způsobit sám. Policisté identitu zavražděného mladíka zjistili brzy, protože ho identifikovali podle výrazných tetování po celém těle.

Nesmělý, tichý a potetovaný

Podle všeho byl Ondřej zavražděn někde jinde a vrah poté jeho tělo převezl do Kornatic. Přátelé popisují mladíka jako nekonfliktního a přátelského. „Byl spíše nesmělý a tichý. Měl rád zvířata, vlastnil buldočka a kočku. Jeho koníčkem byla hlavně hudba,“ řekl o něm podle Deníku jeho kamarád.

Do ničeho nekalého by se nezapletl

„Nedávno se jeho maminka dostala do nemocnice, často za ní chodil. S přítelkyní měli moc hezký vztah. I když měl maličko extravagantní vizáž, vůbec to nebyl špatný kluk. Nevěřím, že by se do něčeho nekalého zapletl,“ dodal zdroj Deníku.

Existuje spojitost mezi vraždami?

Policie vyšetřuje spojitost mezi vraždou mladíka a loňskou vraždou v nedalekém Tymákově. Ondřejova přítelkyně totiž adoptována do, ve které se vraždilo. Syn v ní loni sekyrou popravil oba rodiče.

Doporučujeme
andorea ( 21. září 2013 07:39 )

"Policie vyšetřuje spojitost s popravou důchodců" ---------------- Vy intelektuální géniové v redakci, opravdu si myslíte, že 46letá žena a 50tiletý muž byli důchodci ???

pavlos67 ( 21. září 2013 06:08 )

Mladej si chtel vydelat a proto se stal bilym konem...omlety,provareny a neustale opakovany...Proc dostal kouli do hlavy?Pro neznale,kteri nechapou oznaceni doporucuji Wilkipedii.Moje rada zni,nez tady zacnete psat ty vase vyplody,doporucuji se odprostit od bulvaru,ktery je stejne neseriozni jako nadpis tohoto clanku....

cinderella1 ( 21. září 2013 05:42 )

...vcera, dnes a zitra

dobrotka ( 21. září 2013 01:42 )

Ukolem Blesku neni informovat ctenare, ale napsat omracujici titulek, ktery mnohdy ani nesouvisi s obsahem clanku pod nim a napsat naproste zhovadilosti, protoze jenom tak bude ctenar reagovat mnohymi prispevky o nebetycne hlouposti redaktoru. Vzdyt se podivej na tyto prispevky. Ani jeden k clanku jako takovemu, ale zato vsechny k tomu, jak je clanek napsan

asiblazen ( 21. září 2013 00:25 )

otvore,kolikrát pochopim i nepochopitelné, toto je ale ořech tutový i pro mě

Zobrazit celou diskusi
1080p 720p 360p
Další videa
Články odjinud