Nová teorie o smrti Moniky a Klárky: Zabili je kvůli Petrovým dluhům?

Autor: INT, lm - 
31. srpna 2013
16:25

Můžou za smrt Moniky (†36) a Klárky (†8) v Egyptě Petrovy (35) dluhy? Tak to alespoň tvrdí muž, který se případem prý zabývá od samého začátku. Podle něj si vymahači najali na vraždu někoho v Egyptě a hodili to právě na přeživší hlavu rodiny. 

Petr K. byl prý až po krk v dluzích a ke splácení se neměl. "Ti lidé, od kterých si je půjčil, mu vyhrožovali, že pokud peníze nevrátí, něco se stane jeho manželce a dceři," řekl Petr Žmolík pro tn.cz. Podle všeho si Petr myslel, že když uteče s rodinou do Egypta, tak budou v bezpečí, ale...

"Jenže lidé, od kterých si půjčil, podplatili někoho z Egypta, aby otrávil Moniku a Klárku kyanidem. Petr pracuje ve své práci s jedy. Oni tedy počítali s tím, že hlavním podezřelým bude právě Petr," vysvětluje Žmolík.

A právě toto tajemství a obavy o vlastní život jsou prý důvodem, proč je Petr při rozhovorech a výpovědích zmatený a pokaždé říká něco jiného. Zda je na této teorii něco pravdy, nebo je to jen ničím nepodložená spekulace, musí prokázat kriminalisté. Ti však bojují především se zpackanou prací svých egyptských kolegů.

viha ( 3. září 2013 09:58 )

Moje nervy, to sú ale hovadiny, redaktorov Plesku dobre preplieskať mokrým hadrem, s čím prídete zajtra?

rudyptak48 ( 3. září 2013 09:15 )

Blesk by se toho případu měl už konečně ujmout na plný úvazek a vyřešit všechny záhady. Je vidět, že kromě redaktorů Blesku jsou všichni kriminalisté neschopní a hloupí. Redaktorům Blesku bych poradil, aby se vrátili zpět do školních lavic a naučili se českému pravopisu. Je ostuda, když ve veřejných novinách, i když je to kanál a bulvár, jsou zásadní chyby.

tondapraha ( 2. září 2013 18:19 )

S čím ještě,redaktoři Blesku přijdou??Takové hovadiny muže vymýšlet,jen vypatlanec.I krve lačná tv NOVA,stáhla přiblblého redaktora Kočárka z Egypta,protože tam byl,zbytečný.

sugarbitter ( 2. září 2013 16:43 )

kdeco, nejen diskuze, může být přínosem ale také ztrátou času. Škoda,že se ta šance vyměnit si zkušenosti, poradit, dát důvod k zamyšlení, z 90% zahazuje.

kacota ( 2. září 2013 00:24 )

Na FB má biele pletené šaty na ramienka a žiadnu podprsenku

Zobrazit celou diskusi
Další videa
Osoby v pátrání
Články odjinud