Radek, který beze stopy zmizel v Turecku, byl nalezen. Mrtvý

Autor: simao - 
2. září 2013
08:34

Před dvěma měsíci zmizel v tureckém Istanbulu Radek Bém (†35) neznámo kam. Odjel z hotelu na letiště, ale nedorazil tam. Nyní vyšlo najevo, že pátrání po něm skončilo tragicky. Radek je po smrti, truchlí za něj i jeho manželka a malý syn. Co se českému podnikateli přihodilo?

"Radek, po kterém jsme dva měsíce pátrali, bohužel v Istanbulu zemřel." Tahle smutná zpráva od rodinného přítele se nedávno objevila na sociální síti. Bez bližších podrobností o tom, co se Radkovi v Turecku přihodilo.

Jisté tak je pouze to, že Radek vyrazil do Istanbulu pracovně jako již několikrát před tím a ubytoval se v hotelu Olimpyat. Když se z něj vracel zpátky na letiště, v neděli 16. června beze stopy zmizel.

Záhadné úmrtí

Jeho manželka Lenka byla strachy bez sebe, na Facebooku založila skupinu, kde lidé mohli poskytovat jakékoliv informace, vedoucí k Radkovu nalezení. Panovaly obavy, zda se otec malého syna nepřimotal třeba do tureckých nepokojů a neutrpěl v nich nějakou újmu.

Jenže pátrání bylo dlouho bezvýsledné. Až nyní přišla smutná zpráva. Radek je mrtvý. Na bližší informace o tom, co se mu stalo, si však musíme počkat. Server tn.cz spekuluje o přirozeném úmrtí, ačkoli další variantou byly únos, či přepadení. "Já jsem měl tu možnost strávit s celou rodinou několik dní na dovolené před jeho odletem do Istanbulu. A pro mě navždy zůstane milující otec a manžel," dodává pouze k záhadnému úmrtí Radkův kamarád Marek L., kterého prý manželka Lenka požádala, aby smutnou zprávu uveřejnil.

dynaty ( 2. září 2013 21:31 )

fér obchodník?

dynaty ( 2. září 2013 21:29 )

zásah do černého

tomik007 ( 2. září 2013 13:23 )

a co Pavel? ten se tam nemohl priplest?

majojo ( 2. září 2013 12:48 )

Jistě myslíš Černou Horu na Blanensku. Velká chyba, chlapče, velká! Pivo tam vaařej excelentní.

annakarenina ( 2. září 2013 12:03 )

Zalezi na tom, s kym obchodujes.

Zobrazit celou diskusi
Další videa
Články odjinud