Sobota 25. března 2023
Svátek slaví Marián, zítra Emanuel
Oblačno, déšť 12°C

Silniční pirát Lacina stráví za mřížemi 5 let

Fotografie
Primitivní řidič vytlačil auto z dálnice  (Autor: internal)
Autor: ČTK, puk, oj - 
3. května 2011
12:43

Odsouzený silniční pirát Luboš Lacina povolal posily. Vyměnil právníka za dvojici podstatně snaživější. Ani to mu nepomohlo. Za mřížemi si odsedí 5 let, potvrdil Vrchní soud v Praze. Lacina vytlačil svým vozem pomaleji jedoucí auto z dálnice D1. Jako zázrakem vyvázla řidička i spolujezdec jen s lehkým zraněním.

Muž ale od počátku tvrdí, že pouze nezvládl řízení.  Mazda, na kterou svým vozem Lacina najel, se několikrát přetočila přes střechu. Z hrůzostrašně vypadající havárie zázrakem vyvázla řidička a spolujezdec jen s lehkými zraněními. Z výpovědí svědků u hlavního líčení vyplynulo, že na ně najel schválně. Předtím na ně prý neslušně gestikuloval a bylo vidět, že nadává.

Nehoda se stala loni 22. března na 24. kilometru dálnice D1 ve směru na Prahu a zaznamenala ji dálniční kamera. Šestadvacetiletá žena v mazdě tam předjížděla kamion. Řidič vozu Škoda Superb, který ji dojel, se ji údajně snažil blikáním a troubením donutit, aby mu uvolnila cestu. Když řidička předjíždění dokončila a zařadila se do pruhu před kamion, Lacina do ní prý bočně najel a vytlačil ji z dálnice. Mazda vylétla do pole, několikrát se přetočila přes střechu a narazila do stromu. Muž to viděl a následně i přivolal pomoc.

Video  Primitivní řidič vytlačil auto z dálnice  - TV Prima
Video se připravuje ...

egal ( 8. května 2011 08:15 )

bych mu dal těch dvanáct let, normální pokus o dvojnásobnou vraždu, kdyby tam s nimi seděly nějaké např.děti, tak ty kotrmelce kdoví jak dopadly,

kdoasi ( 3. května 2011 21:32 )

Manžel Fibingerové se nejspíš brzy uchlastá...snad dřív, než zabije někoho dalšího. Ale Lacinův trest je ale dost nízký, pokud vezmeme v úvahu, že to byl úmysl...tedy jako pokus o dvojnásobnou vraždu.

sapo ( 3. května 2011 21:00 )

Souhlasím sVámi,že je podle mě je rosudek,dost tvrdý proti rosudku, manžela p. Fibingerové.Ta jeho nehoda nebyla první,kdy řídil v opilosti apři další zabil. Toto určitě nebylo správné ale ten rozdíl je velký.Stalo se mu to poprvé,bez alkoholu a hlavně ,je moc dobré ,že ti mladí lidé jsou v pořádku.Já bych ty rosudky obrátil.

kdoasi ( 3. května 2011 18:16 )

Nejásej předčasně, ještě tam není...

zaviracispendlik ( 3. května 2011 18:05 )

ahojky santíku, všude je nějaká Dáša

Zobrazit celou diskusi
Video se připravuje ...
Další videa
Osoby v pátrání