Útok v centru Prahy: Chodci prorazil lebku

Autor: Kateřina Kycltová - 
15. dubna 2011
16:41

VIDEO: Na noční cestu pražskou Národní třídou pětatřicetiletý muž určitě nikdy nezapomene. Bezdůvodně ho tady totiž napadl jiný mladík (21). Podle policie mohlo jít o brutální rituál přijímání do gangu a tohle byla zkouška...!

Kopanec do hlavy a několik ran pěstí. Tak přesně a z ničeho nic zaútočil mladík na druhého muže, kterého potkal na ulici. „Poškozenému násilník způsobil svým velice agresivním atakem těžké zranění hlavy a následné bezvědomí,“ uvedl policejní mluvčí Tomáš Hulan s tím, že muž skončil ve vážném stavu v nemocnici. Podle našich informací má zlomeninu spodiny lebeční.

Surový mladík po útoku nechal svou oběť ležet v kaluži krve a jakoby nic se vrátil k partě kamarádů, která se pozorováním útoku bavila opodál.

Policie ale brutálního útočníka brzy dopadla. „Po dvanácti hodinách usilovné práce jsme podezřelého zadrželi v Kolbenově ulici v Praze 9,“ řekl mluvčí. Mladík pochází z Českých Budějovic a ještě nikdy nebyl trestán. „Zadržený vypověděl, že nešlo o cílený útok ale o pouhý »žert«!,“ dodal  mluvčí.

Kriminalisté zvažují ale ještě daleko závažnější důvod: „Vzhledem k tomu, že řidič auta, který na místo pachatel přijel, je z tzv. rusky mluvící zlaté mládeže a protože útok byl bezdůvodný, je možné, že šlo o přijímání do gangu,“ uvedl kriminalista Miroslav Hyhlík. Násilníkovi nyní hrozí až deset let vězení.

egaja ( 16. dubna 2011 10:49 )

Tohle nesnáším zm/d jeden já jít okolo a bít v ráži by dostal že by si nachca/ a nasra/ do kalhot srá/ jeden,zraněnému přeji brzké uzdravení a útočníkovy ten nejvyšší trest!

cocococo ( 16. dubna 2011 02:50 )

Zadny cary mary .18 let natvrdo a na Bytyz.Ze nebyl nikdy trestan,to by nemelo v takovem pripade byt brano vubec na zretel.Mohla to byt dokonana vrazda.A tim bych zacal.Hosanka vystavit na Internetu a ve vsech TV a tiskovinach.Staneli se to znova jinde a s jinym pachatelem ,znova udelat takovy PR.Bez milosti vse o nem zverejnit a flastry do nejtezsich kriminalu s nejtezsi praci na nejvyssi sazbu.Brzo by bylo vymalovano.

anka ( 16. dubna 2011 00:22 )

je to opravdu hnus, nelidskost...nahodnemu chodci preji, aby se rychle uzdravil - a dotycnemu mladikovi navrat do Rodne zeme anebo alespon 10 let za mrizemi....

nora20 ( 16. dubna 2011 00:06 )

nora20 ( 16. dubna 2011 00:01 )

Hnus Hnus Hnus !! Dokud ten kopanec nedostane nějaký vysoký činitel v této zemi, tak se s tou kriminalitou v této zemi snad nic nebude dít

Zobrazit celou diskusi
Další videa
Osoby v pátrání
Články odjinud