Středa 4. října 2023
Svátek slaví František, zítra Eliška
Oblačno 18°C

Stáj s koňmi zapálila mladistvá dívka?!

Autor: sč, šim - 
11. dubna 2011
16:11

Policii se přihlásil žhář, který minulý týden zapálil stáj v Hulíně na Kroměřížsku. Jde o mladistvou dívku. Prý nevěděla, že uvnitř byli koně. Čtyři uhořeli. Tři se majitelům podařilo zachránit.

Tragický požár z minulého týdne, při němž ve stáji v Hulíně zahynuli čtyři závodní koně a jeden byl zraněn, má šokující dohru. Policii se přihlásila mladistvá dívka s tím, že požár založila ona. Prý od cigarety. Možnost, zda mohl požár, který způsobil škodu dva miliony korun, takto vzniknout, nyní prověřují experti. Dívka, jejíž přesný věk policie nemůže zveřejnit, tvrdí, že netušila, že ve stáji koně byli.

Dívka, která se policii přiznala, byla mezi svědky, kteří byli ihned vyslýcháni. Ukázalo se, že u požáru byla a dokonce si pořídila tři fotky a jedno video. „Mladistvá už v minulosti prováděla trestnou činnost. Posprejovala budovu městské policie a auta městské i státní policie,“ řekl Blesk.cz policejní mluvčí.

Žhářce hrozí trest od jednoho a půl roku do čtyř let vězení. Chovatelé, kterým koně patřili, se po požáru zhroutili a museli být předáni do péče psychologů.

roman3212 ( 11. dubna 2011 21:07 )

A snimi bych zavřel i jejich případného obhájce.

roman3212 ( 11. dubna 2011 21:04 )

Udělat tohle mým zvířatům, osobně bych se postaral, aby už se soudu nedožila!!!!!Takováhle *** si nezaslouží nic jiného, než smrt stejným způsobem.

bafi ( 11. dubna 2011 19:41 )

Co s takovým zmetkem. Trestala bych stejným způsobem.

panikekulova ( 11. dubna 2011 18:23 )

Oprava - někdo.

panikekulova ( 11. dubna 2011 18:23 )

jak tohle vůbec může někdu udělat ???!!!!Téhle svini bych přála pořádně přes hubu a popálit aby věděla jaké to je.

Zobrazit celou diskusi
Video se připravuje ...
Další videa
Osoby v pátrání
Články odjinud