Mladík se podpálil, zraněním podlehl

 (Autor: abl)
Autor: rys, šim, ČTK, evak - 
27. března 2011
10:52

AKTUALIZOVÁNO - Asi pětadvacetiletý mladík se polil benzínem a zapálil. Přímo v centru Hranic na Přerovsku, na Masarykově náměstí. S popáleninami na 90 procentech těla byl přepraven do nemocnice v Ostravě. V neděli ráno svým zraněním podlehl.

Pětadvacetiletý mladík, který v sobotu ráno hořel na náměstí v Hranicích na Přerovsku, dnes ráno svým zraněním podlehl. Médiím to řekl Tomáš Oborný, mluvčí ostravské fakultní nemocnice, na jejíž popáleninové centrum byl muž převezen.

"Z vyšetřování vyplynulo, že s největší pravděpodobností šlo o sebevraždu. Mladík z Hranic se polil hořlavinou a zapálil. Kolemjdoucí jej uhasili po 50 metrech, co na Masarykovo náměstí v Hranicích vyběhl," řekl v neděli mluvčí krajské policie Michal Pižurin. Mladík utrpěl popáleniny 2. a 3. stupně na 90 % těla.

Co vedlo mladíka k tak hroznému činu? To je zatím předmětem vyšetřování. Policie zatím ani neví, o koho se jedná. Muž totiž u sebe neměl doklady.

 

 

arukuta ( 26. března 2011 17:17 )

DOUFÁM ŽE "DISENT" NAVRHNE ABY PO NĚM POJMENOVALI NÁMĚSTÍ JAKO KDYŽ VYUŽILI PALACHA CHUDÁKA - TEN KDYBY VĚDĚL ZA CO SE V PODSTATĚ PODPALUJE TAK BY SE NA TO BÝVAL JISTĚ VYS-RAL .. JE MI HO LÍTO JAK JSME JIM VŠICHNI VĚŘILI TĚM LHÁŘŮM NENAŽRANEJM PROKLETEJM ..

palko1961 ( 26. března 2011 13:49 )

hrozna doba. Opravdu jsme to tak chtely ???

gevi ( 26. března 2011 13:03 )

To myslíte vážně? Kvůli rozkrádání státníchpeněz spáchat tu nejbolestivější sebevraždu? Co by měli lidé dělat ve skutečně zlých dobách?

cicavec ( 26. března 2011 12:28 )

už se nemohl koukat na tu vládní svoloč zlodějskou.

Zobrazit celou diskusi
Další videa
Osoby v pátrání
Články odjinud