Matka vyloupila banku, chtěla vyjet do světa

Ilustrační foto. Na přepadení si Margita S. vzala nůž  (Autor: profimedia.cz)
Autor: evak, apk - 
7. února 2011
21:32

Matka šesti dětí s nožem v ruce vyloupila banku ve slovenské Šale. Odnesla si  4000 eur (100 000 Kč). Za rohem na ni však čekala policie. Nyní ji čeká trest mezi 7 až 12 lety. Důvody, proč banku vyloupila jsou až úsměvné. Chtěla si prý vyjet do světa. Bohužel, na její záměry doplatí nejspíš její děti. Žena žila sama a nikdo neví, co teď s nimi bude.

Margita S. přišla do pobočky UniCredit Bank Slovakia krátce po jedenácté hodině. Před zaměstnankyní mávala nožem a požadovala peníze. Potom se sama natáhla za pult, vytáhla si 4000 eur a odešla. Za chvíli se znovu vrátila s prosbou, aby zaměstnanci nevolali policii, a počkala si na taxi. Žena už do něj ale nenastoupila. Venku totiž padla do rukou policie.

O děti se nemá kdo postarat

Žena podle policie jednala zkratovitě a přepadení tak bylo již předem odsouzeno k neúspěchu. Důvody, které ženu donutily k výpadu na banku, působí až trochu úsměvně. "Chtěla jsem si koupit všelijaké věci, mít se trochu líp. A taky třeba vyjet do světa," vysvětlovala.

Teď ale na své sny může zapomenout. Hrozí ji trest mezi 7 až 12 lety. Jelikož není vdaná, nemá se kdo starat o jejích šest dětí. Co bude s nimi je zatím ve hvězdách.

Margita S. je známou tváří obce

Margita S. dlouho spoléhala na výpomoc v sociální nouzi. Starosta Horní Kráľové Emil Rábek potvrzuje, že žena často žádala o sociální dávky, a doufala v přidělení bytu. Když byt nedostala, způsobila na úřadě hlasitou scénu, díky které si ji budou dlouho pamatovat.

kacota ( 9. února 2011 22:15 )

asi to, že bola čierna...a chcela po komunisticky všetko zadarmo...

jakub-moravec ( 9. února 2011 04:57 )

odol, prepáčte že sa takto hlúpo ptám, čo znamená to Kuba si yanky no, tady v tom prepadu banky? Já si na ty slova pamatujem keď som bol malý a za tvrdého komunistického režimu to zpívali každý deň a pořád dokola. Já ty hnusné komunistické příšery jsem rád neměl a tak jsem si to prozpěvoval ináč: Yanki si Kuba no!

odol ( 8. února 2011 06:09 )

Bola to tmavoslovenka s kmeňa,ktorý je zvyknutý dostávať všetko zaadarmo,aj peniaze v banke.Neviem prečo,ale napadá ma krásne,pravdivé heslo s ČR:Bude i húř!!

kacota ( 8. února 2011 00:27 )

ta co ty neznaš vyhodňarsku hymnu či co ? http://www.youtube.com/watch?v=CCXm_qkl-2c&feature=related

pitkin01 ( 7. února 2011 23:19 )

Hej,od Prešova skadzi matka Ježišova

Zobrazit celou diskusi
Další videa
Osoby v pátrání
Články odjinud