Středa 27. září 2023
Svátek slaví Jonáš, zítra je Den české státnosti / Václav
Polojasno 24°C

Prokletý tunel Blanka: Dělníka vezou do nemocnice

Kolik neštěstí se v tunelu Blanka ještě stane, než ho stihnou konečně otevřít
 (Autor: Jiří Hadač)
Autor: ČTK, ap - 
23. října 2010
14:30

Tunel Blanka je snad prokletý. Po třech závalech se dnes stalo v tunelu dalši neštěstí. Dnes odpoledne tam podle prvních zpráv zavalily kameny dělníka. Mluvčí Metrostavu to ale popřel. Podle něho dělník spadl z lešení a s podezřením na zlomenou nohu ho vezou do nemocnice.

V pražském tunelu Blanka v sobotu kameny zavalily jednoho muže. Záchranná služba na místo vyjížděla po 13:30, informovala mluvčí pražské záchranky Jiřina Ernestová. Více informací o zavaleném muži zatím neměla. Mluvčí metrostavu, ale zprávu následně popřel. Podle něho dělník pouze spadl z lešení.

Neštěstí poblíž stadionu Sparty

Podle policejní mluvčí Evy Kropáčové se neštěstí stalo někde v blízkosti stadionu Sparty na Letné. "Policie měla případ nahlášen jako pracovní úraz," sdělila bez bližších informací Kropáčová.

Podle mluvčího Metrostavu, ale dělník pouze spadl z lešení. S podezřením na zlomenou nohu ho vezou do nemocnice.

Opakované závaly

Tunel Blanka se během stavby propadl už třikrát. Dvakrát vznikl kráter ve Stromovce, naposledy se půda propadla letos v červenci u ministerstva kultury v Praze 6.

Při posledním závalu zůstal teké pod kameny zavalený člověk. Tenkrát se jednalo o bagristu, který měl zrovna pracovní směnu. I tento poslední případ stále vyšetřuje policie.

egal ( 24. října 2010 02:30 )

je PŘESNĚ ÓDééSesáckej tunel, kterej tu začala na republiku CZongo dělat ÓeF huž wod dob úbytku bejvalého národnho majetku typu škody, poldi atd, o uhelných národních zásobách (jak je možný, že národní zásoby uhlí patří jednotlivcům!!!!!!!) ani nemluvě,zlatej protektorát, všechny zj eby a zm rdy vyc hcayný zprivatizovaný na sekyrárnu na Pankráci

Zobrazit celou diskusi
Video se připravuje ...
Další videa
Osoby v pátrání
Články odjinud