Aragorn z VIDEA: Jenom jsem bránil rodinu

Autor: ap, koj - 
5. října 2010
21:19

Říkají mu Aragorn a jeho protivníkovi Červená Karkulka. Video, na kterém bojuje Petr N. (43) s mečem proti taxikáři (32) v červené soupravě se na internetu stalo hitem. Nyní se Aragorn rozhodl k celému incidentu vyjádřit. Vyprovokovalo ho k tomu vystoupení taxikáře na televizi.

Tak jak se to tedy stalo? Taxikář, kterému se dostalo nelichotivé přezdívky Červená Karkulka z incidentu obvinil muže s mečem. Petr N. se ale brání. Není to prý pravda. Začal si taxikář a on jen bránil svou těhotnou přítelkyni, tvrdí.

Taxikář byl agresivní

"Mé těhotné přítelkyni se udělalo špatně a tak jsem zastavil na kraji silnice," popisal Petr N. por Blesk.cz počátek incidentu, který se přes noc stal díky pohotovému kameramanovi hitem na internetu.

"Všichni mě bez problémů objížděli, když pak přišel ten muž v červené teplákovce a začal mě i přítelkyni hrubě urážet," kroutí hlavou Petr N. - budoucí Aragorn. "Řekl jsem mu, ať se uklidní, že je mé těhotné přítelkyni zle a on mě přes okénko napadl pěstí," popisuje agresivitu taxikáře, kterou ovšem náhodný kameraman ještě nestihl zachytit.

Za rodinu bych umřel

Musel prý bránit sebe i přítelkyni a proto vzal to první co měl po ruce a vyrazil do boje. Vzhledem k tomu, že Petr N. je majitelem jedné prestižní skupiny historického šermu, byl to divadelní meč, který vezl zrovna na opravu.

"Ale bojoval, bych klidně i bez něho. Svou rodinu miluji a zemřel bych pro ni," popsal Aragorn důvody, proč vyrazil muži vstříc. Jedno je jisté. Oba dva muže vyšetřuje policie pro podezření z trestného činu výtržnictví a poškozování cizí věci, za což jim hrozí až dva roky vězení.


Chcete vědět víc? Již zítra přineseme s Aragornem obsáhlý rozhovor, který poskyt exkluzivně pro Blesk.cz.


Počkali si na mě v přesile.

Celý příběh měl navíc další pokračování. O několik set metrů dál totiž auto Petra N. zablokovali taxikářovi kolegové a před zraky jeho těhotné přítelkyně se do něho v přesile pustili. I tom Aragorn promluvil ve velkém exkluzivním rozhovoru pro Blesk.cz

Svým fanouškům, kteří v internetových diskusích nadávají na pražské taxikáře a Aragornův čin plně schvalují, přesto vzkazuje, že ne všichni taxikáři jsou stejní a vyzývá je: "Hlavně mě nezkoušejte napodobit."

knedlyk ( 6. října 2010 09:33 )

Aragorn na hrad!

evolucius ( 6. října 2010 00:03 )

Tepláková Car-kulka zero.

bobrnautus ( 5. října 2010 23:54 )

Souhlas, rodina se bránit musí.

nora20 ( 5. října 2010 22:21 )

když šermoval za čest své rodiny a své přítelkyně, tak je to sympatické

Zobrazit celou diskusi
Další videa
Osoby v pátrání
Články odjinud