Předváděl se bez řidičáku a zabil matku a dceru

Petr Z. (21) stanul před soudem kvůli nehodě, při níž v opilosti srazil matku (†47) s dcerou (15)  (Autor: Michal Budík)
Autor: bum, Kjak - 
2. října 2010
08:00

Dal si nejméně pět piv, pak sedl se třemi kamarády do auta a po pár stech metrech smetl z tramvajového ostrůvku matku (†47) s dcerou (15). Od nehody pak odešel do hospody na další pivo.

Za to Petrovi Z. (21) z Vrbna pod Pradědem hrozí až 10 let vězení. Případem se v pátek začal zabývat brněnský městský soud.

Petr Z. byl podle své matky až do osudného 3. července naprosto bezproblémový. Do Brna se přistěhoval před třemi lety a postupně si začínal plnit sny. Například o vlastním autě. „Šetřil si, dal za něj 18 tisíc,“ řekla matka Petra Z.

Ukazoval, jak se zahřívají pneumatiky F1

Syn se podle kamarádů na silnici choval jako mistr světa, přestože ještě neměl řidičák, a zvlášť v opilecké pýše. Krátce před nehodou jim údajně ukazoval, jak se zahřívají pneumatiky před závodem F1. Přiznal, že k tramvajovému ostrůvku, na kterém stálo až 20 lidí, jel rychlostí 70 kilometrů. Jeden z jeho spolujezdců ale včera u soudu uvedl, že jeli nejméně stovkou!

„Kdybych mohl vrátit čas, tak bych to okamžitě udělal,“ řekl u soudu. Pozůstalí zemřelé Lenky Š. po něm v součtu požadují odškodné ve výši 1,5 milionu korun.

leona ( 3. října 2010 09:57 )

A to že zabil JENOM matku jak píšete, je v pořádku jo?????

gevi ( 2. října 2010 13:09 )

by soud měl sáhnout bez váhání k nejvyššímu možnému trestu.

hard77 ( 2. října 2010 09:46 )

zabil jen matku vy blbecci z plesku stalo se mi to pod oknama bacha na ten titulek

leona ( 2. října 2010 08:30 )

ale toho smrada nelituji...jen ať dostane pořádný trest i pro výstrahu ostatních mistrů světa na silnici...

Zobrazit celou diskusi
Další videa
Osoby v pátrání
Články odjinud