Matka travička: Zkoušela fridex na příbuzných?

22. 9. 2010
07:39

Z nejhoršího venku je už naštěstí Terezka (6), které vlastní matka Veronika S. (27) připravovala krutou smrt. V posledních srpnových dnech ji přiotrávila fridexem, nemrznoucí směsí používanou do chladičů aut! Nyní se objevilo podezření, že žena možná zkoušela účinky fridexu na příbuzných!

Lékaři holčičce nedávali moc šancí. Teď se už zotavuje v domě u prarodičů v malé vísce na Karlovarsku. Tam bydlí i její otec, který o ni pečuje.

Terezce dala vlastní matka vypít fridex, aby se pomstila jejímu otci Radkovi Š. Rodina, která to teď nemá lehké, se uzavřela před světem. „Ne, nechci říkat nic. Asi nejsou doma,“ odbyl včera Blesk starší obyvatel obce.

Ti, kteří byli ochotni něco říci, mluvili polohlasem či šeptem. V domě, kde rodina bydlí, se nic nehnulo, jen čelíčko s blonďatými vlásky se objevilo v okně v horním patře. Dívenku hlídá babička a má o ni strach. „Izolujeme ji, aby nic nechytla, má sníženou imunitu. Chráníme ji před nemocemi,“ svěřila se prý své známé. Terezka proto nechodí ani do školy.

Ptá se po mamince

Otec se podle obyvatel dcerce věnuje a řídí se radami lékařů. Chodí s dcerou občas nakupovat. Spíš jsou ale doma nebo na zahradě. Nevinné děvčátko dosud nechápe, že na něm vlastní matka spáchala zločin, a vyptává se na ni. U otcovy rodiny má klid, velkou zahradu a ovčáckého psa, vedle otec staví vlastní dům. Proto zřejmě chtěla být malá s otcem, a ne s matkou, která se za to pomstila.

Zkoušela fridex na příbuzných?

Travička, kterou už obvinili z pokusu vraždy, se na svůj čin dlouho připravovala. Pracovala jako pečovatelka u starých lidí. Účinky fridexu předtím možná zkoušela na jiných lidech. Někteří členové rodiny prý pociťovali nevysvětlitelnou nevolnost.

lydieel ( 24. září 2010 21:23 )

ano, jsem se sestra. psala jsem už k jedné z diskuzí hned na začátku jak se to stalo.. Jiank já jsem Blesku poskytla rozhovor, který by měl zítra vyjít. A udělala jsem to proto, aby lidi věděli, že ten ,,tatínek´´´není tak dokonalej jak každej tvrdí!!!! Ona z něj byla psychicky na dně! je to jen jeho vinu že se to stalo!!! a ona nechtěla zbít jen Terezku, ale i sebe!!! a proto řekla, že doufala že malá hned umře. chtěla to taky vypít a zemřít s ní!! ale tím, že to hned nezabralo, tak čekala a čekala apak už to nevydržela a zavolala jí pomoc!

anasyi ( 24. září 2010 18:21 )

je....a ja si osobne myslim,ze pokud by nekdo z te rodiny mohl promluvit,coz se asi i stane,protoze si to ta rodina nenecha libit,tak se budeme hodne divit.Jinak,pokud blesk chce do toho vice stourat,musi ovsem pocitat s tim,ze jeho pozice bude jak na minovem poli.Ja verim jedne veci,ze pokud se lydie jeste tady ukaze,ze se vice rozepise.

zirafa ( 24. září 2010 18:03 )

lydieel, ty budeš někdo z rodiny..... my nevíme, co bylo v pozadí celýho příběhu.... ale už jsme několikrát zjistili, že to, co napsal plesk, bylo ve skutečnosti jinak..... je to tragický, celá rodina je poznamenaná navždy..... přeju tobě a tvým rodičům hodně síly.....

zirafa ( 24. září 2010 17:56 )

anasyi, tak tohle je určitě někdo z rodiny ....

anasyi ( 24. září 2010 15:24 )

ja porad rikam,ze tohle bude jeste zajimavy!!

Zobrazit celou diskusi
1080p 720p 360p
Další videa
Články odjinud