Dva policisté se poprali kvůli ženě

V této hospodě se strhla rvačka mezi policisty  (Autor: Kateřina Moravcová)
Autor: Kateřina Moravcová, hto - 
10. srpna 2010
22:35

Hospodskou rvačku mají na svědomí dva policisté (24 a 30) z Karlovarska. A to všechno kvůli ženě! Bitka se strhla v Bochově u Karlových Varů začátkem července. Celou událost začala prošetřovat i policejní inspekce.

Do plné hospody vtrhl mladší z policistů se svou partičkou kamarádů. „Stalo se to zhruba kolem druhé hodiny ráno. Hospoda praskala ve švech. Víc vám ale k tomu neřeknu. To víte, malé město,“ řekla Blesku servírka.

"Klukovina"

Parta se okamžitě pustila do nic netušícího staršího policisty. Ten seděl se známými v hospodě již delší dobu. „Já mám čisté svědomí. Seděli jsme tam a dobře se bavili. Najednou se ale na mě vrhl. Schytal jsem několik ran pěstí a kopanců,“ popsal útok napadený policista.

Oba měli podle obyvatel spor o ženu. „Důvodů, proč došlo k útoku, bylo možná víc. Je to složitější,“ dodal napadený. Případem se zabývá policejní inspekce. „Na jednoho z policistů jsme podali návrh na zahájení trestního řízení. Více se nebudeme vyjadřovat,“ uvedla mluvčí inspekce Martina Lídlová.

Útočící policista byl ihned postaven mimo službu. „Taková klukovina. Myslím, že mu to za ty problémy nestálo,“ dodal jeho známý.

bosomfriend ( 11. srpna 2010 09:57 )

tak to má být ,... lezeš mi za ženskou nebo mi ji obletuješ , dostaneš po rypáku. Zde evoluce udělala chybu. Zde funguje přírodní zákon. Takže jen tak dále a bude kurevníkům odzvoněno !

nyctereutes ( 11. srpna 2010 08:57 )

Přesně tak. A rozhodně sebrat zbroják...

arcaben ( 11. srpna 2010 07:31 )

...co kdyby jenom u policie,oni ti psychopati hačají i výš....

mr.dalkin ( 11. srpna 2010 07:24 )

Člověk se zjevnými psychickými problémy by měl od policie okamžitě zmizet. Děsí mě, kdyby takovýto , duševně nemocný agresor, zashoval někde při zcela banálním přestupku nebo problému. prostě : mimo službu a pak mazej...třeba dělej vyhazovače v bordelu.

Zobrazit celou diskusi
Další videa
Osoby v pátrání
Články odjinud