Čtvrtek 20. ledna 2022
Svátek slaví Ilona, zítra Běla
Oblačno 2°C

Vrah Roubal se chce soudit kvůli křečovým žilám!

Fotografie
 (Autor: internal)
Autor: rvs, INT - 
4. ledna 2010
17:59

Drzost, která nezná mezí. Tak by se chtělo nazvat žalobu pětinásobného vraha Ivana Roubala proti VZP a Vězeňské službě ČR kvůli křečovým žilám.

Doživotně odsouzený zločinec si stěžuje na to, že mu pojišťovna a vězeňská služba odmítají poskytnout speciální stahovací punčochy, používané při léčbě křečových žil. Ty jsou totiž dostupné pouze za doplatek. "Je to ponižování vězňů," tvrdí Roubal. O kauze jako první informoval server lidovky.cz.

Roubal tvrdí, že obyčejné punčochy zhoršují jeho zdravotní stav. Nejdříve celou záležitost sepsal sám, pražský městský soud nyní vyhoví jeho žádosti a poskytne mu advokátku, která mu pomůže návrh žaloby ještě dopracovat.

oldedek ( 5. ledna 2010 10:43 )

Asi by to, co by se mi stalo po zavraždení 5 lidí tak moc nevadilo. Dostal bych pravidelně denně 5x vyváženou stravu podle normy, četl bych si knihy a noviny, nekde bych si prý mohl zahrát i tenis - do práce bych nemusel - přesně tak jak se mám teď jako důchodec. Stejně nikam nechodím... Jóó kdyby mě tam mydlili a měl jsem se jak v Osvětimi, možná, že by jsem se rozmyslel..

zaviracispendlik ( 5. ledna 2010 09:29 )

jenom nemá punčochy

sakra ( 5. ledna 2010 08:43 )

A má alespoň barevnou televizi a denní tisk??

kakamilek ( 4. ledna 2010 23:48 )

Proč nedělat milej Blesku,že ta bezejmenná nicka neexistuje,je to pan nikdo o kterýho nikdo nestál a nestojí .

siroky11 ( 4. ledna 2010 20:54 )

Oni by se mu ty žíly natáhly, z.m.r.d jeden !

Zobrazit celou diskusi
Další videa
Osoby v pátrání