Sobota 21. května 2022
Svátek slaví Monika, zítra Emil
Oblačno 22°C

Zvu tě na párek v rohlíku: Mirek z Brna hledá lásku, kvůli covidu zkouší originální nápad

Autor: Hynek Zdeněk - 
16. ledna 2022
16:30

Jak najít životní lásku v době covidové, kdy je jen velmi obtížené pozvat někoho do restaurace, řešil kameramen Miroslav Krupica (27) z Brna. Rozhodl se proto nalákat slečny na párek v rohlíku. Masivní kampaň zabrala. Přihlásily se desítky dívek, ale i mladíků.

„Nejde o žádnou recesi, ale o vážně míněnou věc. Neinvestoval bych do toho tolik času a energie. Nechal jsem si vytisknout přes dva tisíce letáků, které putovaly do schránek v brněnských částech Sever a Střed, část letáků jsem vyvěsil,“ vysvětlil Krupica.

Lákadlo na seznámení u párku tak mohli vidět lidé například v centru Brna, na České. Po třech týdnech od spuštění akce může Krupica bilancovat. „Ozvalo se mi několik desítek lidí. Někteří na schůzky nedorazily, uskutečnilo se jich asi deset,“ upřesnil Krupica.

„Udělal jsem možná chybu, že jsem na plakát nenapsal, že se nabídka vztahuje na dívky. Ozvalo se mi totiž i několik mladých mužů," podotkl.

Originální nápad na seznámení rozhodně lidi zaujal a mladíkovi stále volají. „Já svou lásku stále ještě hledám,“ zakončil Krupica.

VIDEO: Jak seznámit mladé řeší i některé komerční televize.

Video  Páry, které se daly dohromady během natáčení  - Videohub
Video se připravuje ...

Video se připravuje ...
Další videa