Párty na lodi koronaviru navzdory: Místo roušek tanga a bikiny

Autor: jžk - 
9. května 2020
06:00

Nejen v Česku, ale po celém světě nastalo uvolňování přísných opatření, která měla zabránit šíření nemoci covid-19. Zlatá mládež z Miami využila možnosti se nalodit a rovnou si v přístavu uspořádala pořádnou pařbu! Že by ale dodržovali rozestupy, to se říct nedá…

Pláže a restaurace na jižním pobřeží Floridy zůstávají i nadále veřejnosti nepřístupné z důvodu obav ze šíření pandemie koronaviru, nadále platí i zákaz vycházení. Očividně ale ne pro tyto mladé delikventy, kteří se rozhodli nadále nenudit v izolaci a uspořádat párty na lodích, jež jsou v Miami velice oblíbené.

Polonahé ženy, twerking a alkohol se určitě v nových uvolněnějších opatřeních nenachází, tito znudění mileniálové se však koronaviru nebojí. Na fotografiích můžeme vidět, jak se bez roušek objímají, plácají se po zadku a nezkrotně se baví.

Těžko říct, zda si alespoň jeden z účastníků nelegální zábavy uvědomuje možný dopad svých činů. V okresu Miami-Dade byla nákaza potvrzena u 13 585 lidí, koronaviru zde podlehlo již 454 obyvatel.

tarzanzroduopic ( 11. května 2020 23:28 )

A co je na tom, zadky vyšpulili a roušky si nalepili přeci na pí-č-u, po vzoru Boudové...

zemanbures ( 9. května 2020 22:00 )

To nenašli holky s hezčími prd.elkami? Tyhle teda nic moc.

a-z- ( 9. května 2020 18:26 )

Holky jsou dva metry od sebe, dotýkají se jen p..r­..d.­.e..l­..e.­.m..a.

Schlafenberg ( 9. května 2020 13:27 )

Krásný pr.delky, už se mi ztopořil i prezervativ v kapse

spania ( 9. května 2020 11:44 )

Není divu,že se ta nemoc tak šíří,když jí mnozí podceňují.Zvláště pak mladí a bohatí v Americe.Jak se má něco dostat pod kontrolu,když to tolik lidí nedodržuje.To jejich chování má ale bohužel dopad na celý svět.To oni ale asi vůbec nechápou,je zajímají jen párty,alkohol a sex.

Zobrazit celou diskusi
Další videa
Články odjinud