Úterý 23. dubna 2024
Svátek slaví Vojtěch, zítra Jiří
Zataženo, déšť 7°C

Pozor, už zítra Blesk Ordinace v Praze! Na prevenci dohlédnou Doležalová s Voříškem

Autor: Olga Nedbálková - 
12. října 2021
05:00

Šestá a poslední zastávka Blesk Ordinace v Praze začne už zítra v pravé poledne v Praze na Karlově náměstí. V Pardubicích, Liberci, Ústí nad Labem, Brně a Ostravě přilákali lékaři z místních nemocnic mnoho návštěvníků na nejrůznější preventivní vyšetření. Pražané a lidé z okolí tak mají jedinečnou šanci navštívit zdravotnické stánky a užít si doprovodný program v tomto roce naposledy.

Všeobecná fakultní nemocnice se podílela již na prvním ročníku Blesk Ordinace 12. 6. 2019 a pomoc nabídla i letos. Rekordních 31 nádorů kůže, které odhalili před dvěma lety dermatologové právě v Praze, jen potvrdilo, jak nesmírně důležitá je prevence. Zítra na vás bude čekat 19 vyšetřovacích stanů, kde bez doporučení od praktických lékařů a zdarma zjistíte během chvilky, jak jste na tom.

Patroni pražské Blesk Ordinace Klára Doležalová a Karel Voříšek

Oblíbená dvojice moderátorů Velkých zpráv na CNN Prima NEWS přijala pozvání do pražské Blesk Ordinace. Přiblíží vám záludnosti i radosti své práce. Na pódiu je vyzpovídá Eva Decastelo. A pokud během zdravotního odpoledne absolvujete alespoň tři vyšetření, možná právě vám přinesou moderátoři štěstí v tombole o 35 skvělých cen.

Které stany můžete navštívit

✔ Vyšetření mateřských znamének

✔ Vyšetření zraku

✔ Vyšetření tlaku

✔ Vyšetření plic

✔ Vyšetření diabetu

✔ Poradna odvykání kouření

✔ Poradna užívání léků

✔ Poradna pro zdravý životní styl

✔ Poradna pro zdravý pohyb

✔ Poradna duševního zdraví

✔ Žilní poradna

✔ VZP

✔ Nábor dárců kostní dřeně

Nábor dárců

Český národní registr dárců dřeně zve do svého stánku všechny, kterým není lhostejný život druhých. Pokud vám je 18 – 36 let, zápisem do registru můžete pomoci pacientům s onkologickým onemocněním krve. Nezabere to ani 10 minut a jednou můžete zachránit lidský život!

VZP

Ve stánku Všeobecné zdravotní pojišťovny ČR – generálního partnera Blesk Ordinace – se dozvíte informace o poskytovaných službách a o příspěvcích, které největší pojišťovna v zemi aktuálně nabízí. 

Stánky EUC

Co všechno si můžete nechat zjistit o svém zdravotním stavu z pár kapek krve? Prozradí ve stanu EUC Laboratoří PharmDr. Josef Stejskal. Jak se spojit s praktickým lékařem prostřednictvím chatu nebo videohovoru z pohodlí domova? Vysvětlí odborník ze služby Lékař online 24/7, kterou poskytuje zdravotnická skupina EUC.

Blesk Ordinace v Ostravě táhla! Ostravská fakultní »proklepla« 1350 pacientů!

Video  Blesk Ordinace v Ostravě táhla! Ostravská fakultní »proklepla« 1350 pacientů!  - Markéta Volfová, Lukáš Červený
Video se připravuje ...

Buďte první, kdo se k tématu vyjádří.

Zobrazit celou diskusi