Zeman nebude večer u Soukupa. Televize přesto na prezidenta láká

Autor: kal - 
1. února 2018
15:25

Kdo se těšil ve čtvrtek večer na první povolební televizní rozhovor s prezidentem Milošem Zemanem, musí si ještě počkat. TV Barrandov sice i tentokrát avizuje od 20:15 pořad Týden s prezidentem, jenže s nenápadným dovětkem „nejlepší momenty“. A mluvčí Hradu Jiří Ovčáček pro Blesk Zprávy uvedl, že žádné aktuální natáčení s televizním šéfem a moderátorem Jaromírem Soukupem se teď neodehrálo.

Pořad Týden s prezidentem – nejlepší momenty má na Barrandově anotaci „Exkluzivní rozhovor generálního ředitele TV Barrandov s prezidentem České republiky Milošem Zemanem (Premiéra)“. Ve skutečnosti jsou to ale pasáže z dříve vysílaných rozhovorů. „Jedná se o unikátní momenty z předchozích dílů,“ potvrdila pro Blesk Zprávy mluvčí televize Marie Opálková.

Svoji reakci přidal i hradní mluvčí Jiří Ovčáček. „Pokud by šlo o aktuální pořad, avizovali bychom ho na Hrad.cz. První natáčení pořadu Týden s prezidentem se uskuteční ve čtvrtek 8. února v Lánech,“ uvedl. Jisté tak je, že se diváci TV Barrandov od hlavy státu nových informací ani bonmotů nedočkají.

Dovolená u knížek v Lánech

Jaromír Soukup byl jedním z hostů štábu Miloše Zemana v pražském Top Hotelu, kde prezident čekal na výhru ve 2. kole a kde měl i vítězný proslov. Už v sobotu vpodvečer se pak Zeman měl objevit na Barrandově, anoncovala to aspoň televize, ale žádný rozhovor se neodehrál. Místo toho prezident v 18 hodin všechny opustil a odjel si odpočinout. Na veřejnosti se objevil poprvé až ve středu odpoledne při jmenování nových soudců.

Video Zeman po výhře ponížil reportéra ČT: „Mluvíte jako mutant.“ A pochválil Okamuru. - Lukáš Červený

Příští týden Zeman nastupuje na dovolenou, pro ParlamentníListy.cz uvedl, že ji bude trávit v Lánech a číst si knížky. Jeho první povolební rozhovor v televizi bude zřejmě muset počkat právě až na 8. únor.

Video Zemanova kondice na jmenování soudců: Opíral se, kde to šlo a ani si se soudci nepřipil. - Blesk Zprávy

Připomeňme, že Miloš Zeman vyhrál o víkendu druhé kolo prezidentských voleb, když získal 2 853 390 hlasů a porazil Jiřího Drahoš. Zajistil si tak mandát na Hradě na dalších pět let, do roku 2023.

Konečné výsledky voleb

Vstup do speciálu
Sečteno: 100.00%
Účast: 66.60%
Miloš Zeman
Miloš
Zeman
Jiří
Drahoš
Jiří Drahoš

50 %
51,36 %
2 853 390 hlasů
48,63 %
2 701 206 hlasů

Vše o volbách prezidenta ČR 2018 čtěte zde

Autorské komentáře k volbám prezidenta ČR čtete na Reflex.cz

Doporučujeme
starypes ( 3. února 2018 06:24 )

Jen si ten klobouk nechej na hlavě ocase, ať ti nezmrznou ty sračky, co v ní máš.

kretenos500 ( 2. února 2018 11:25 )

Soukupův rektální alpinizmus je přímo božský! Při pohledu na tuto nádhernou dvojici se vždycky udělám!

kalina107 ( 2. února 2018 09:25 )

Neboj , tebe bych si mohl koupit i s kolotočem a maringotkou , komediante . Jenže , co bych s takovým líným hňupem dělal ?

kalina107 ( 2. února 2018 06:59 )

Drahošovy nuly tady chrlí nenávist k českým občanům , ví jaké má povinnosti prezident , určují mu co smí a nesmí říkat . Něco tak ubohého a nechutného se opravdu jen tak nevidí . Nicky , které čekají za oknem na pošťčku s podporou tady rozhodují o státním rozpočtu , vrhají miliardy na všechny strany a zatím mají hromady půjček od providentu . Přestaňta už vy ubozí , směšní šašci . Jste všem akorát k smíchu .

starypes ( 2. února 2018 05:42 )

Autor tohoto článku -kal- je zřejmě hňup jak lampa, asi jako Kal ousek.

Zobrazit celou diskusi
Další videa
Články odjinud