Slavní vyrazili k prezidentským volbám: Těhotná Lašková se převlékala, Roman Vojtek básnil!

 • Autor: haj - 
  27. 1. 2018
  12:53

  Nejdůležitějším tématem posledních dní jsou prezidentské volby. Rozhodnout, kdo stane v čele našeho státu, si přejí i mnohé známé tváře. Kdo všechno z nich již odvolil a komu dali ve volební místnosti špatné hlasovací lístky?

 • 1.Veronika Arichteva (31)

  „Já už byla,“ chlubila se na Instagramu Arichteva s tím, že s manželem byli jedni z prvních voličů. „A už mě fakt nebaví ty kecy o tom, že když někdo zveřejní na sociálních sítích jméno svýho kandidáta, tak pak musí poslouchat, jak někoho ovlivňuje! Já nikoho neovlivňuju přátelé. Já pouze volím a volím pana Drahoše. To je můj prezident,“ dodala hvězda První republiky.

  Veronika Arichteva u voleb

 • 2.Lukáš Hejlík (38)

  „Zavoleno podruhé,“ ohlásil Hejlík, který se při prvním kole smál tomu, jaký je pro jeho kamaráda oříšek ho vyfotit mobilem. Tentokráte už to prý bylo snazší. „Franta už se vysloveně těšil, že bude fotit!“ smál se herec s tím, že předchozí fotka měla na sociální síti velký úspěch. „Dneska jde ale o jiné hlasy, tak je, prosím, použijte a volte. Není mi to jedno. Jdu volit,“ dodal.

  Lukáš Hejlík u voleb

 • 3.Kateřina Kristelová (38)

  „Tak jdem na to,“ připsala blondýnka v pátek k fotce dveří volební místnosti a ukázala i to, jak obálku vhazovala do urny. Společnost jí dělala její dcerka.

  Kateřina Kristelová u voleb

 • 4.Tomáš Řepka (44)

  Kristelová zřejmě doprovodila k volbám i svého partnera Tomáše Řepku, jelikož na jeho Instagramu bylo možné vidět krátká videa z volební místnosti – jak ho komise kontroluje, jak fotbalista stojí za plentou a nakonec jak obálku hází do urny.

  Tomáš Řepka u voleb

 • 5.Berenika Kohoutová (26)

  „Tak tohle musim dát i sem. Strašně jsem se styděla, ale byli děsně milí. Nejlepší komise,“ radovala se Berenika Kohoutová a nechala se u volební natočit. „Jirka je náš Drahoš,“ prozradila, kdo je její favorit.

   

  Berenika Kohoutová u voleb
   

 • 6.Lukáš Pavlásek (39)

  Svou volbu neměl problém přiznat ani komik Lukáš Pavlásek s přítelkyní. „My máme placky na bundách a jdeme volit Jiřího Drahoše za prezidenta a sympatickou paní Drahošovou za první dámu,“ napsala dvojice na Instagram.

  Lukáš Pavlásek s přítelkyní šli k volbám
   
 • 7.Gabriela Lašková (27)

  O tom, jak se vypravila volit, informovala i moderátorka primáckých zpráv Gábina Lašková, za svobodna Kratochvílová. „Hugo, panička se vyfikla a jde volit. Ne, ty nejdeš. Obrať si ucho a běž na místo. No a já se jdu zase převlíct, podpatky dobrý, ale jde se pěšky a v takovém případě volím pohodlí. Navíc je tam kosa. Takže zase legíny, óbr svetr a pořádné zimní boty,“ popisovala kráska, která právě čeká svého prvního potomka.

  Gábina Lašková se chystala k volbám

 • 8.Jiří Dvořák (50) a Ivan Trojan (53)

  Vtipný snímek na Instagramu zveřejnil i herec a dabér Jiří Dvořák. Spolu s kolegou z pohádky Anděl páně Ivanem Trojanem se vyfotili se vzkazem: „Čert a anděl se Strachem, ale bez strachu volí Drahoše.“

  Jiří Dvořák a Ivan Trojan

 • 9.Kristýna Janáčková (36)

  „Drahý pane Drahoši, věříme vám! Odvoleno,“ hlásila Janáčková známá ze seriálů Ordinace v růžové zahradě 2 či Cesty domů, které při volbách pomáhala i její dcerka.

  Kristýna Janáčková u voleb

 • 10.Roman Vojtek (45) a Petra Vraspírová (30)

  Dvojice muzikálových herců společnými silami přednesla básničku. „Právě teď jsme odvolili, jeden lístek vyhodili. Vyhodili do koše, byl to lístek Miloše. No, pozdravujem Drahoše,“ smáli se Vojtek s Vraspírovou.

  Roman Vojtek s Petrou Vraspírovou odvolili a přednesli báseň

 • 11.Bára Poláková (34)

  I když partnera Pavla Lišku (46) má teď v zahraničí a má tak sama na starosti jejich dvě malé dcery, přesto Bára dorazila k volbám. Jak se později svěřila, stala se jí tam menší nepříjemnost. „Prosím vás, byla jsem volit a dostala jsem dva volební lístky… Zemana jsem dala stranou a ten druhý lístek dávám do obálky… když tu koukám, je to taky Zeman!!!“ rozčilovala se Poláková.

  „Hele, třeba se pán, co dává lístky, fakt spletl a třeba ne... Každopádně si to kontrolujte a řekněte to rodičům a prarodičům a taky všem přepracovaným lidem a nevyspalým matkám. Těm především!“ dodala.

  Bára Poláková měla u voleb problém

 • 12.Agáta Prachařová (32)

  Snímkem od volební urny se chlubila také Agáta Prachařová. „A je to!!! Ať vyhraje rozum každého z nás,“ uvedla.

  Agáta Prachařová u voleb

 • 13.Veronika Žilková (56) a Vincent Navrátil (20)

  Volby si samozřejmě nemohla nechat ujít ani Agátina maminka a manželka někdejšího ministra Martina Stropnického (61) Veronika Žilková. Doprovázel ji i syn Vincent. Nejraději by prý ale volili 3. kandidáta – školníka.

  Veronika Žilková a Vincent Navrátil u volebVeronika Žilková a Vincent Navrátil u voleb | Instagram

 • 14.Ester Geislerová (33)

  Jasno, co se týče kandidáta, měla naopak herečka Ester Geislerová, která na Instagramu ukázala hlasovací lístek se jménem Jiřího Drahoše.

  Ester Geislerová u voleb

 • 15.Jitka Nováčková (25)

  Svou volbu zase pro změnu neprozradila modelka Jitka Nováčková, která svou účast potvrdila jen fotkou voličského průkazu. Jelikož je z Českých Budějovic, ale žije v Praze, musela si ho vyřídit, aby nemusela kvůli volbám pendlovat.

  Jitka Nováčková u voleb

 • 16.Lucie Křížková (33)

  „Držíme si pěsti,“ napsala modelka a moderátorka Sama doma Lucie Křížková na sociální síť a vyfotila svou obálku.

  Lucie Křížková u voleb

 • 17.Marek Dědík (34)

  Také taneční partner Jitky Schneiderové (44) či Olgy Šípkové (48) ze StarDance Marek Dědík na internetu ukazoval fotky z voleb. „Tak budou to nervy,“ uvedl další volič Drahoše.

  Marek Dědík u voleb

 • 18.Štěpánka Fingerhutová (21)

  I když představitelce Šárky z Ordinace Fingerhutové nebylo dvakrát nejlíp, stejně se vydala volit.

  Štěpánka Fingerhutová u voleb

 • 19.Patricie Solaříková (29)

  Krátké video z volební místnosti zveřejnila na sociální síti také hvězda Ulice Patricie Solaříková (29). Ukázala, jak naštvaně mačká hlasovací lístek Miloše Zemana.

  Patricie Solaříková zmačkala hlasovací lístek

 • 20.Anna K. (53)

  K volební urně s úsměvem přišla i velká bojovnice, která už dvakrát vyhrála nad rakovinou. „A je to tam! Stihla jsem to za pět dvě! Nepřežila bych, kdybych se nezúčastnila tak důležitého okamžiku. Doufám, že i vy jste zvolili naseho budouciho PANA Prezidenta!“ napsala na Instagram Anna K.

  Anna K. u voleb

 • 21.Klára Issová (38)

  Po vzoru kolegů z Anděla Páně svou podporu Jiřímu Drahošovi vyjádřila i představitelka Panny Marie Klára Issová, která se vyfotila s hlasovacím lístkem.

  Klára Issová

Doporučujeme
zkzkz ( 27. ledna 2018 21:13 )

To bude v kavárně smutno

agfor ( 27. ledna 2018 19:30 )

Ať se stěhují, stejně jsou to samí paraziti a nemakačenkové.

vendetor ( 27. ledna 2018 17:03 )

Tak co vy "slavny" nuly. Zase o vas nebudou psat pet let. Titul pred a za jmenem, prezidenta nedela. Sra.ci. At zije a jeste dloudo vam lezi v zaludku PAN PREZIDENT ZEMAN.

pelagie ( 27. ledna 2018 14:59 )

slavní ? kteří ??

elopapx ( 27. ledna 2018 14:06 )

Fuj!!! Drahošovo noviny..jdu blejt

Zobrazit celou diskusi
Další videa